اولین رویداد روشن+فکر در کرمانشاه برگزار می‌شود

اولین رویداد روشن+فکر در کرمانشاه برگزار می‌شود

رویداد روشن+فکر یک رویداد کارآفرینانه در جهت بهبود فضای کسب‌و‌کار با هدف ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی است که برای نخستین بار ۲۹ آذر در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، صبا امیری از مسوولان برگزاری این رویداد گفت: آشنایی با دلایل شکست و موفقیت استارتاپ‌های موفق به کمک تجربیات کارآفرینان و متخصصان، شبکه سازی، آشنایی و جذب ایده‌های کسب‌و‌کار در حوزه‌های گوناگون، فرآیند تجاری‌سازی ایده‌های فناورانه از اهداف برگزاری این رویداد است. این رویداد برای نخستین بار توسط پارک علم و فناوری کرمانشاه، ۲۹ آذر و به صورت رایگان برگزار می‌شود.

امیری گفت: سخنران کلیدی این رویداد دکتر کریمیان اقبال از بنیانگذاران پارک علم و فناوری در ایران است و دکتر سالکی و مهندس نامداری از واحدهای موفق پارک نیز سخنران‌های ۷ دقیقه‌ای این رویداد هستند.

در ادامه امیری گفت: بخش جذاب و بسیار مفید این رویداد در قالب یک مسابقه برگزار خواهد شد که با ارایه ایده به شرکت‌کنندگان و مشاوره‌های منتورها در رویداد، آنها با فرآیند شروع یک کسب‌و‌کار و نوشتن مدل کسب‌و‌کار به طور عملی آشنا شده و به تیم برتر جایزه اهدا می‌شود.

امیری در پایان گفت: این رویداد در قسمت اول عمومی بوده و از قسمت دوم به بعد تخصصی و در حوزه‌های گوناگون مانند ICT، کسب و کار خانگی، توریسم و گردشگری، کارآفرینی سبز، صنایع غذایی و بازی‌های رایانه‌ای برگزار خواهد شد.