fa-IR
دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات در اصفهان برگزار می‌شود.

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات در اصفهان برگزار می‌شود.

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات از 16 تا 19 آذر در اصفهان برگزار خواهد شد.

دهم آذر آخرین فرصت برای ثبت نام در دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات در اصفهان است. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد به پایگاه اینترنتی ict-hamnet.ir مراجعه کنند.

شقایق حق‌جوی‌جوانمرد، رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت در زمینه فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات با همکاری بنیاد نخبگان و شرکت مخابرات استان اصفهان در محل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اصفهان برگزار خواهد شد. در رویداد هم‌نت صنعتگران، سرمایه‌گذاران و صاحبان فناوری درباره مسائل و معضلاتشان به امید پیدا کردن راه حل گفت‌و‌‌گو و آموزش‌هایی در زمینه کسب‌و‌کار خواهند دید. شرکت‌کنندگان در چهار روز کار تیمی، یک چالش واقعی در زمینه فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات (ict) را تجربه کرده و در صورت پیدا شدن راه‌حل‌ها، کسب‌و‌کارهای جدیدی در آینده با حضور آنها و سرمایه‌گذاری شرکت مخابرات استان اصفهان و دیگر حامیان حوزه فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات شکل می‌گیرد. شرکت‌کنندگان علاوه بر اینکه فرصتی برای تجربه واقعی بازار، کار گروهی و کمک گرفتن از متخصصین صنعت خواهند داشت، از فرصت همراهی گروهی از مشاوران و کارآفرینان موفق داخلی و بین‌المللی نیز در طول رویداد برخوردار خواهند شد.

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در ادامه گفت: سال گذشته در نخستین رویداد هم‌‌نت فناوری ‌اطلاعات‌و‌ارتباطات در اصفهان چهار تیم کارآفرین با حمایت شرکت مخابرات و شتاب‌دهنده مشاهیر به نتایج امید بخشی دست یافتند و تاکنون دو محصول دانش‌بنیان به بازار معرفی کرده‌اند. در این رویداد اگر ایده در زمینه چالش‌هایی چون مدیریت دانش در فناوری، کاهش هزینه‌های انرژی، تعمیرات‌و‌نگهداری، ارتقای امنیت برنامه‌های کاربردی تحت‌وب، سیستم عامل‌های متن‌باز (open source) در شرکت‌های بزرگ، برنامه‌های کاربردی و وب‌سایت‌ها باشد، شانس بیشتری برای ورود به هم‌نت خواهد داشت. تیم‌های برگزیده دومین رویداد هم‌نت فناوری اطلاعات‌و‌ارتباطات از جایزه‌ها و اعتبارهایی مانند دریافت اعتبار راه‌اندازی کسب‌و‌کار به همراه پشتیبانی مالی و اجرایی از ایده، استقرار در مرکز شتابدهی مشاهیر به مدت 6 ماه و بهره مندی از توانمندی‌های فنی و ارتباطی شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان و دیگر جوایز نقدی برخوردار می‌شوند.