fa-IR
رویداد استارت‌آپی برای ایجاد رسانه‌های محیط زیستی

رویداد استارت‌آپی برای ایجاد رسانه‌های محیط زیستی

رویداد استارت‌آپ کسب‌وکار سبز با ایجاد رسانه‌های محیط زیستی از ١٧ تا ١٩ آذر  با حضور نخبگان رشته‌های محیط زیست، گرافیک، کامپیوتر و ارتباطات برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب آخرین اطلاعات این رویداد می‌توانند به سایت سازمان حفاظت محیط زیست به آدرس www.doe.ir مراجعه کنند

به گزارش ایسنا، دکتر صدرالدین علی‌پور سرپرست دفتر پژوهش و توسعه فناوری‌های سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص برگزاری این رویداد گفت: سازمان حفاظت محیط زیست این رویداد را با همکاری معاونت علم‌و‌‌فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران‌شمال با هدف کارآفرینی و توسعه رسانه‌های محیط زیستی برگزار می‌کند.

سرپرست دفتر پژوهش و توسعه فناوری‌های سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه گفت: استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی است که طی سه روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان از گروه‌هایی مانند برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و ایده‌ای را اجرا کنند. شرکت‌کنندگان طی این رویداد با آخرین روش‌های تجاری‌سازی اختراعات و نوآوری‌ها آشنا خواهند شد. شرکت تمامی علاقه‌مندان به ایجاد کسب‌و‌کار سبز با هدف حفظ محیط زیست و توسعه اطلاع‌رسانی در این برنامه بلامانع است. همچنین همراه با این رویداد دو کارگاه آماده‌سازی و آموزشی در زمینه رسانه‌های محیط زیستی و مشاغل سبز در روزهای ١٣ و ١٥ آذر برگزار خواهد شد و در پایان دوره شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها و رویداد گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.