fa-IR
اولین رویداد علمی ایده‌شو استان چهارمحال‌و‌بختیاری برگزار خواهد شد

اولین رویداد علمی ایده‌شو استان چهارمحال‌و‌بختیاری برگزار خواهد شد

رویداد ایده‌شو با هدف ارائه ایده در سه دقیقه و شبکه سازی با کارآفرینان، متخصصان و سرمایه گذاران در روز یکشنبه، ۲۱ آذر در دانشگاه شهرکرد برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پانا از استان چهارمحال و بختیاری، اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان در خصوص برگزاری این رویداد گفت: این رویداد توسط پارک علم‌و‌فناوری استان چهارمحال‌ و‌ بختیاری و با همکاری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، انجمن علمی گروه مهندسی مواد و دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان در ادامه گفت: ایده شو رویدادی است که به کارآفرینان فرصت می دهد تا ایده خود را در بازه زمانی مشخص ارائه دهند. در این رویداد کارآفرینان باید در مدت ۳ دقیقه ایده های خود را ارائه دهند که این ایده ها ازلحاظ عامه پسند بودن برای حضار و قانع کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه اندازی یک کسب‌وکار سنجیده خواهد شد و به محض پایان این زمان، به هیچ وجه امکان ادامه بحث وجود ندارد.
اسماعیل پیرعلی افزود: در ایده شو کارآفرینان می‌توانند با ایده‌های نو دیگران آشنا شوند و شبکه‌ای از دوستان و متخصصین را برای ارتباطات آینده خود ایجاد کنند. صاحبان ایده در این رویداد نباید موضوعی را به طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش دهند، بلکه باید بتوانند به درستی جرقه اولیه شور و علاقه دیگران را نسبت به ایده خود روشن کنند.