رویداد «آخر هفته با فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود
توسط دانشگاه شریف؛

رویداد «آخر هفته با فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود

رویداد «آخر هفته‌ای با دنیای فناوری اطلاعات» توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری وزارت ارتباطات و پارک علم و فناوری پردیس دی‌ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

آخر هفته‌ای با دنیای فناوری اطلاعات (IT weekend) برگرفته از کنفرانس‌های (TED) در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات است که در آن کارشناسان و افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات، تجربیات خود را در جلساتی با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند.

در «آی‌تی ویکند»، نوآوران و پیشوایان اندیشه و عمل در حوزه‌ فناوری اطلاعات گرد هم فراخوانده شده تا ایده‌ها و ماجراهای خود را به اشتراک بگذارند. این رویداد همسو با مأموریت «تد» برای «گسترش ایده‌های ارزشمند»، می‌کوشد تا «ایده‌هایی در حوزه فناوری اطلاعات برای ساختن جهانی بهتر» ارائه دهد.

هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق است و دی‌ماه امسال توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری پارک علم و فناوری پردیس، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

اشتراک‌گذاری ابداعات و نوآوری‌ها، تأثیرگذاری تجربیات، استعدادیابی و برقراری ارتباط میان بازیگران این بخش ازجمله اهداف برپایی «آی تی ویکند» است.

بر اساس جزئیات برنامه اعلام‌شده، در هر رویداد ۱۰ نفر از اساتید ایرانی و غیر ایرانی حوزه فناوری اطلاعات به سخنرانی خواهند پرداخت.

زمان اجرای رویداد آخرین پنجشنبه هر فصل خواهد بود. بدین ترتیب این رویداد هرسال ۴ بار اجرا خواهد شد.