اول آذر آخرین فرصت ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها برای حضور در الکامپ

اول آذر آخرین فرصت ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها برای حضور در الکامپ

ثبت‌نام کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ تنها تا پایان روز دوشنبه اول آذر ادامه خواهد داشت. برای ثبت‌نام و حضور در این نمایشگاه می‌توانید به بخش خدمات سایت ictstartups.ir مراجعه و بر اساس راهنمای‌ها نسبت به ایجاد پروفایل و ارسال درخواست، اقدام کنید.

فعالان زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپا امسال در قالب بخشی با نام «الکام استارز» در نمایشگاه الکامپ بیست‌و‌دوم حضور خواهند داشت و فضای کافی جهت حضور بیش از ۱۵۰ استارت‌آپ‌ در این نمایشگاه فراهم شده است. باقر بحری، سخنگوی ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در روز اول آذر گفت: برای کسب‌و‌کارهای نوپا یک سالن مستقل در نظر گرفته شده است تا همراه با دیگر فعالان این حوزه مانند شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران به معرفی فعالیت‌های خود بپردازند. کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند تا پایان روز دوشنبه اول آذر نسبت به ارسال درخواست اقدام کنند و پس از این تاریخ شروع به جانمایی غرفه‌ها خواهیم کرد.

بحری با اشاره به حضور بیش از ۱۵۰ کسب‌وکار نوپا و استارت‌آپ دانش‌بنیان در نمایشگاه امسال گفت: اولویت اصلی ما حضور باکیفیت کسب‌وکارهای جوان در این رویداد مهم است. می‌‌خواهیم فضای تعامل و گفتگو میان ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران مهیا شود و روند تجاری‌سازی ایده‌ها در مسیر درست قرار گیرد. همچنین با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مذاکراتی داشته‌ایم تا بخش «الکام‌گیمز» ویژه شرکت‌ها و فعالان صنعت بازی‌سازی در نمایشگاه امسال برپا شود.

هزینه ثبت‌نام و تخصیص فضا به هر یک از کسب‌وکارهای نوپا یک‌میلیون ریال تعیین شده است که این مبلغ بعد از تایید نهایی توسط کمیته ارزیابی و اعلام حضور قطعی در نمایشگاه، دریافت خواهد شد. همچنین رقابتی میان کسب‌وکارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ نیز طراحی شده است که در آن ۱۰ استارت‌آپ منتخب می‌توانند به‌طور رایگان در این نمایشگاه حضور داشته باشند ضمن اینکه هزینه‌های کامل سفر برای سه استارت‌آپ برتر نیز پرداخت خواهد شد.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که بیست‌ودومین دوره آن از ۲۵ تا ۲۸ آذر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.