بیست و دومین رویداد ایده‌شو اصفهان برگزار می‌شود

بیست و دومین رویداد ایده‌شو اصفهان برگزار می‌شود

بیست و دومین رویداد «ایده شو» از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.
«ایده شو» رویدادی است که به کارآفرینان فرصت می‌دهد تا ایده خود را در بازه زمانی مشخص ارائه دهند. در این رویداد کارآفرینان باید در مدت ۳ دقیقه ایده‌های خود را ارائه دهند که این ایده‌ها ازلحاظ «عامه‌پسند» بودن برای حضار و «قانع‌کننده» بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب‌وکار سنجیده خواهد شد.
در ایده شو کارآفرینان می‌توانند با ایده‌های نوی دیگران آشنا شوند و شبکه‌ای از دوستان و متخصصین را برای ارتباطات آینده خود ایجاد کنند.

بیست و دومین دوره ایده شو با رویکرد «سفری از دانشجویی تا کارآفرینی» در روز چهارشنبه، ۲۶ آبان ماه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

بر اساس قوانین این رویداد، شرکت‌کنندگان باید ایده خود را هنگام ثبت‌نام برای تیم برگزارکننده ارسال‌ کنند و صاحبان ایده تنها سه دقیقه فرصت دارند تا در مورد موضوع ایده خود در مقابل جمعیت صحبت کنند و به‌محض پایان این زمان، به‌هیچ‌وجه امکان ادامه بحث وجود ندارد.

صاحبان ایده در این رویداد نباید موضوعی را به‌طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش دهند، بلکه باید بتوانند به‌درستی ‌جرقه اولیه شور و علاقه دیگران را نسبت به ایده خود روشن کنند.