fa-IR
نخستین رویداد کارآفرینی ایکاب در دانشگاه صنعتی اصفهان

نخستین رویداد کارآفرینی ایکاب در دانشگاه صنعتی اصفهان

ایکاب (مخفف اولویت، ایده، کار و برکت)، رویداد آموزشی- تجربی کارآفرینی با رویکرد محیط‌زیست و کشاورزی است که برای نخستین بار به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

این رویداد کارآفرینی به همت پژوهشکده دانشجویی شهید اعتباری و مدیریت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان و با حمایت معاونت جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان ویژه ایده پردازان خلاق و علاقه‌مندان به کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه محیط‌زیست و کشاورزی است و سعی در آموزش و پیاده‌سازی ایده‌های کاربردی در این حوزه دارد.

افزایش علاقه و انگیزه در افراد با معرفی الگوهای موفق، دسترسی به عوامل فرصت ساز؛ شامل منابع اطلاعاتی برای یافتن ایده‌های کسب‌وکار، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای، تماس با صاحبان کسب‌وکار، ارائه زیرساخت‌های حمایتی موردنیاز کارآفرینان، مشوق‌ها و حمایت‌های مالی، کسب مهارت‌های موردنیاز؛ شامل مهارت فنی و مدیریتی از طریق برنامه‌های آموزشی و تجربی، ازجمله اهداف این رویداد آموزشی- تجربی کارآفرینی است که در راستای سه هدف اصلی انگیزش، مهارت‌آموزی و فرصت سازی طراحی و تدوین‌شده است.

رویداد آموزشی- تجربی کارآفرینی ایکاب تا ۲۶ آذرماه در دانشگاه صنعتی اصفهان ادامه دارد و علاقه‌مندان به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت http://ikabevent.ir/مراجعه کنند.