برگزاری جلسه امکان‌سنجی استارت‌آپ ویکند قرآنی در ایران

گروه اقتصاد: جلسه امکان‌سنجی برگزاری استارت‌آپ ویکند قرآنی در ایران در مرکز رشد فناوری‌های قرآنی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، ایمان داوودیان، مدیر پروژه و نماینده جهانی استارت‌آپ ویکند ایران، مدیر پروژه کانون کارآفرینی ایران و یکی از فعال‌ترین افراد در حوزه کارآفرینی در کشور است؛ وی نقشی فعال در توسعه استارت‌آپ ویکند در ایران داشته است.

وی یکی از برگزارکنندگان استارت‌آپ ویکند در تهران و بیرجند و تسهیل‌گر رویدادهای استارت‌آپ ویکند در ایران است.

استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی ـ تجربی (Experiental Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

در همین راستا روز گذشته، سه‌شنبه ۱۰ شهریورماه، جلسه‌ای با حضور مهدی بیاتی، مدیر مرکز رشد فناوری‌های قرآنی، مصطفی حسین‌پور، کارشناس مرکز رشد و ایمان داوودیان، مدیر پروژه و نماینده جهانی استارت‌آپ ویکند ایران تشکیل شد.

در این جلسه بر لزوم برقراری رابطه با مراکز کارآفرینی فعال تأکید شد و مقرر گردید جلسه‌ای مشترک با اعضای کانون کارآفرینان در خصوص ایده‌پردازی و طراحی مدل فعالیت مرکز رشد فناوری‌های قرآنی تشکیل شود.

همچنین مقرر شد جلسه‌ای در خصوص امکان‌سنجی برگزاری یک رویداد استارت‌آپ ویکند با موضوع فرهنگی و قرآنی تشکیل شود و از افراد صاحب ایده در حوزه علوم و فناوری‌های قرآنی جهت شرکت در این رویداد دعوت شود.