ارائه سی‌ودو ایده در سومین رویداد «استارت‌آپ ویکند» نیشابور

ارائه سی‌ودو ایده در سومین رویداد «استارت‌آپ ویکند» نیشابور

دبیر اجرایی سومین رویداد استارت‌آپ ویکند نیشابور گفت: از بین ۳۲ ایده ارائه‌شده، ۱۰ ایده با رأی‌گیری انتخاب و ۱۰ تیم تشکیل و درنهایت سه گروه برگزیده شدند.

داود ساداتیان اظهار کرد: از بین این ۱۰ تیم، گروه‌های «خانه دوست دوم»، «تور لیدر» و «نیشاتور» به ترتیب به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم انتخاب شدند.

وی دلیل انتخاب این گروه‌ها را تلاش مستمر در حین انجام کار، نتیجه دهی بهتر، ارائه مطلوب‌تر برای داوران و داشتن ظرفیت کاری برای آینده دانست و خاطرنشان کرد: همه ایده‌ها درزمینه‌ی گردشگری بودند که به نحوی هنر و فرهنگ نیشابور یا کشور را در برمی‌گرفتند.

دبیر اجرایی سومین رویداد «استارت‌آپ ویکند» نیشابور  درباره نقاط ضعف و قوت گروه‌ها نیز عنوان کرد: عدم تمرکز برای کسب درآمد از طرح در برخی از گروه‌ها و صرفاً به انجام رساندن ایده از نقاط ضعف این رویداد بود و همچنین شور و هیجان در شرکت‌کنندگان برای رقابت و به ثمر رساندن ایده‌ی خود را می‌توان از نقاط قوت نام برد.

ساداتیان تصریح کرد: ممکن است در صورت تجمیع نظرات استارت‌آپ بعدی را درزمینه‌ی محیط‌زیست برگزار کنیم که دغدغه کنونی کشور و همچنین حفاظت بهتر از طبیعت زیبای نیشابور است.

دانشگاه نیشابور، سومین رویداد کارآفرینی استارت‌آپ ویکند را در روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ آبان ماه با مشارکت مرکز رشد و فناوری نیشابور برگزار کرد.