برگزاری هفتمین رویداد بانی رشت
شهرداری رشت برگزار می‌کند؛

برگزاری هفتمین رویداد بانی رشت

هفتمین رویداد بانی رشت با حضور سعید حسینی بنیان‌گذار لیون کامپیوتر (برنده جایزه بخش مردمی جشنواره وب ۹۴) روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه در پارک علم و فناوری رشت واقع در میدان انتظام برگزار می‌شود.

هفتمین رویداد بانی با حمایت پارک علم و فناوری استان گیلان، مرکز علمی-کاربردی برهان نیروی شمال، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت و نیز حمایت رسانه‌ای شرکت مدیران نواندیش گیلان، پایگاه خبری روز نگاه و مجموعه کلان‌شهر مجازی باران برگزار می‌شود.

رویداد بانی با چشم‌انداز بسترسازی برای راه‌اندازی و رونق کسب‌وکار (به‌ویژه در حوزه‌های نوآورانه) طراحی‌شده است. این رویداد ضمن کمک به انتقال تجربیات موفق کارآفرینی، به آشنایی بیشتر علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب‌وکار و یا مشارکت در تیم‌های نوآور نیز کمک می‌کند. رویداد بانی سه‌ساعته بوده و دارای بخش‌های متنوعی نظیر شبکه‌سازی، بخش‌های کوتاه آموزشی (در قالب ارائه)، گفتگو با مهمان، پرسش و پاسخ و نیز معرفی استارت‌آپ‌های موفق استانی است.

هفتمین رویداد بانی رشت با حضور سعید حسینی بنیان‌گذار لیون کامپیوتر (برنده جایزه بخش مردمی جشنواره وب ۹۴) برگزار می‌شود. سعید حسینی که اصالتاً گیلانی است، کسب‌وکار خود را از دفتری در سبزه‌میدان رشت آغاز و به‌تدریج و تلاش زیاد توانست به یکی از پیشتازان فروشندگان آنلاین تجهیزات رایانه‌ای در ایران بدل شود. سعید حسینی در هفتمین رویداد بانی به بیان داستان کسب‌وکار خود پرداخته و چالش‌هایی که در مسیر کسب‌وکارهای آنلاین وجود دارد را موردبررسی قرار خواهد داد.