fa-IR
ایده بازار حوزه لوازم بهداشتی و آرایشی برگزار می‌شود
در دانشگاه امیرکبیر؛

ایده بازار حوزه لوازم بهداشتی و آرایشی برگزار می‌شود

ایده بازار لوازم‌آرایشی و بهداشتی برای ایجاد کسب‌وکار در دانشگاه امیرکبیر در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

علی علیزاده، دبیر اجرایی رویداد ملی ایده بازار بهداشتی و آرایشی در نشست خبری اظهار داشت: این ایده بازار با طرح سؤال «ایده و اختراع شما برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار سودآور و پایدار در صنعت بهداشتی آرایشی چیست؟» برگزار می‌شود.

وی با شاره به حوزه‌های موردنظر ایده بازار  بهداشتی آرایشی گفت: «بازاریابی، بازار سازی و برندینگ محصولات بهداشتی و آرایشی»، «فرمول جدید و نوآورانه محصولات بهداشتی و آرایشی» و «بسته‌بندی جدید و نوآورانه محصولات بهداشتی آرایشی» از حوزه‌های مدنظر برای شرکت در این ایده بازار هستند.

وی  خاطرنشان کرد: مهلت ارسال ایده تا پایان آبان ماه است و زمان برگزاری این رویداد بهمن‌ماه در دانشگاه امیرکبیر خواهد بود.

به گفته علیزاده، تاکنون ۱۲ ایده و اختراع به دبیرخانه بیستمین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر ارسال‌شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید طرح‌هایی ارائه شود که توجیه اقتصادی داشته باشند، گفت: تاکنون به تمام دانشگاه‌های کشور فراخوان داده‌ایم ولی هر فردی که طرحی نوآورانه با توجیه اقتصادی داشته باشد می‌تواند در این رویداد ملی شرکت کند.

علیزاده افزود: افراد در رشته‌های مهندسی صنایع، رنگ و پلیمر، مهندسی شیمی، کارآفرینی، بازاریابی، مخترعان و فناوران می‌توانند ایده‌های خود را به این رویداد ملی ارسال کنند.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را  به آدرس cosmetic.ideasbazaar.ir ارسال کنند.