ثبت‌نام کسب‌و‌کار‌های نو‌پا در نمایشگاه الکامپ

ثبت‌نام کسب‌و‌کار‌های نو‌پا در نمایشگاه الکامپ

کسب‌و‌کار‌های نو‌پا می‌توانند برای حضور در نمایشگاه الکامپ از طریق سایت این رویداد ثبت‌نام کنند. استارت‌آپ‌ها امسال نیز در قالب یک سالن مستقل به نمایشگاه الکامپ بیست‌و‌دوم می‌آیند و برترین آن‌ها به نمایشگاه سبیت آلمان اعزام خواهند شد. این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ آذرماه به مدت سه روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی بیست و دومین نمایشگاه الکامپ با اشاره به ظرفیت حضور ۱۵۰ کسب‌وکار نوپا و استارت‌آپ دانش‌بنیان در نمایشگاه امسال گفت: اولویت اصلی ما حضور باکیفیت کسب‌وکارهای جوان در این رویداد مهم است ولی نحوه حضور با توجه به حمایت‌هایی که دریافت می‌کنیم متفاوت خواهد بود. امیدوار هستیم بتوانیم تمام کسب‌‌وکارهای نوپا را به‌طور رایگان در این رویداد پذیرش کنیم اما اگر این شرایط فراهم نشود حتما تسهیلات قابل‌توجهی برای حمایت از استارت‌آپ‌ها در نظر خواهیم گرفت. سال گذشته نیز ۸۰ کسب‌وکار نوپا به‌صورت رایگان و با هزینه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ را پیدا کردند و امسال قطعا شرایط بهتری ایجاد خواهیم کرد.

بحری در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای این نمایشگاه گفت: هفته آینده از سرمایه‌گذاران خطرپذیر و شتاب‌دهنده‌ها نیز دعوت می‌کنیم تا در کنار استارت‌آپ‌ها بتوانیم میزبان بازیگران اصلی این زیست‌بوم باشیم و صرفا به یک رویداد نمایشگاهی اکتفا ‌نکنیم. می‌‌خواهیم فضای تعامل و گفتگو میان ایده‌پردازان و سرمایه‌گذاران مهیا شود و روند تجاری‌سازی ایده‌ها در مسیر درست قرار گیرد.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که بیست‌ودومین دوره آن از ۲۵ تا ۲۸ آذر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.

کسب‌و‌کارهای نوپا از روز سه‌شنبه ۱۱ آبان می‌توانند با مراجعه به سایت registration.iran-elecomp.com نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام کنند.