فراخوان ثبت‌نام سومین آیین رونمایی از بازی‌های ایرانی

فراخوان ثبت‌نام سومین آیین رونمایی از بازی‌های ایرانی

روند رونمایی از بازی‌های ایرانی به‌عنوان حمایت معنوی و تبلیغاتی برای تولیدکنندگان داخلی، مجدداً فعال‌شده و قرار است تا پایان سال، هرماه برای یک بازی ایرانی آیین رونمایی برگزار شود.

متین ایزدی معاون ارتباطات بنیاد در این رابطه گفت: در نظر داریم روند رونمایی که به دلیل تغییر معاونت ارتباطات کمی بی‌نظم شده بود را مجدداً منظم کرده و ازاین‌پس هرماه برای یک بازی ایرانی آیین رونمایی بگیریم.

ایزدی افزود: بر اساس روند رونمایی آبان ماه، بازی‌سازان تا پایان روز دوشنبه ۱۰ آبان فرصت دارند با مراجعه به صفحه  http://www.ircg.ir/fa/form/14 برای حضور در روند رونمایی این ماه ثبت‌نام کنند.

معاون ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تشریح کرد: آیین رونمایی در اواسط آبان ماه برگزار می‌شود، درنتیجه بازی‌سازان عنوانی را ثبت‌نام کنند که تاریخ انتشار آن در همین بازه زمانی باشد تا بتوانند از آیین رونمایی نهایت بهره را ببرند.

وی ادامه داد: پس از دریافت درخواست‌ها، درصورتی‌که حداقل ۲ درخواست ارسال‌شده باشد، انتخاب این‌که برای کدام بازی رونمایی بگیریم با کمک نظرسنجی و رأی مستقیم طرفداران صورت خواهد گرفت.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال جاری برای دو بازی «والیبال ۲۰۱۶» و «شتاب در شهر ۲» آیین رونمایی برگزار کرده است که با حمایت و پوشش خبری رسانه‌ها، فروش این بازی‌ها قابل‌توجه بوده است.