نخستین رویداد استارت‌آپی اکسیر در زنجان آغاز شد
به همت جهاد دانشگاهی استان زنجان

نخستین رویداد استارت‌آپی اکسیر در زنجان آغاز شد

نخستین رویداد استارت‌آپی «اکسیر» در زنجان به مدت سه روز در باشگاه علمی فرهنگی جهاد دانشگاهی آغاز شد.
مراسم افتتاحیه نخستین استارت‌آپی «اکسیر» چهارشنبه‌شب در باشگاه علمی فرهنگی جهاد دانشگاهی واقع در دانشگاه زنجان با حضور خلیل جمشیدی رئیس دانشگاه زنجان، مهدی عباسی رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان، مهدی کاظمی خالدی رئیس سازمان دانشجویان کشور و جمعی از معاونین و مسئولان دانشگاه زنجان و جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

در این رویداد آموزش دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در راستای دست‌یابی به یک ایده ناب و بکر و سپس ترویج همکاری‌های تیمی به دانشجویان برای تشکیل تیم خود و ایجاد یک کسب‌وکار نوپا آموزش داده می‌شود.

شایان‌ذکر است در این برنامه شرکت‌کنندگان با قرار گرفتن در فضای مشترک کارآفرینانه به فعالیت همراه با خلاقیت پرداخته و در فضای کار تیمی با روش‌ها و ابزارها به ایده پردازی و ارزیابی ایده و طراحی یک ارزش قابل پیاده‌سازی و سودمند پرداخته و درنهایت نتایج کار خود را به داوران ارائه می‌کنند.

شرکت‌کنندگان در این رویداد با اهدافی چون آشنایی با مفاهیم نخست کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ‌ها) و کارآفرینی، آشنایی و تجربه فرآیند ایده پردازی برای کسب‌وکارهای نوپا و نوآوری در حوزه کسب‌وکار آشنا می‌شوند.

گفتنی است، نخستین رویداد استارت‌آپی «اکسیر» با همکاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی، شهرداری زنجان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان و سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی زنجان برگزار می‌شود.