مرحله دوم رویداد چکاوک در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

مرحله دوم رویداد چکاوک در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

کارگاه‌های آموزشی رویداد چکاوک آغاز شد. ثبت‌نام این رویداد از ابتدای مهرماه با هدف جذب دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی علاقه‌مند به تشکیل کسب‌وکار اجرا شده بود و اکنون با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به کار خود ادامه می‌دهد. در مرحله بعد که از تاریخ ۱۸ آبان به مدت سه روز ادامه خواهد داشت تیم‌ها با حضور در جلسه مربی‌گری توسط کسب‌وکارهای نوپای موفق و پنل‌های تخصصی، آماده رقابت نهایی می‌شوند. چکاوک اولین رویداد رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی در حوزه کسب‌وکارهای نوپا است و در سه بخش کارگاه، نمایشگاه و همایش در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اجرا می‌شود.

ثبت‌نام رویداد چکاوک برای حضور در کارگاه‌های تخصصی از ابتدای مهرماه آغاز و در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته گذشته با حضور ۱۲۰ نفر از علاقه‌مندان برگزار شد. در روز هشتم آبان داوری اولیه برای انتخاب ۱۵ تیم انجام می‌شود و این افراد می‌توانند در کارگاه‌های تخصصی بعدی حضور پیدا کنند. داوری مرحله دوم برای انتخاب ۱۰ تیم نهایی در روز ۱۵ آبان ماه اجرا می‌شود و در نهایت از تاریخ ۱۸ آبان به مدت سه روز این تیم‌ها می‌توانند در کارگاه‌ها، پنل‌ها و جلسات مربی‌گری با حضور کسب‌وکارهای نوپای موفق شرکت داشته باشند. جهت اطلاع از کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی می‌توانید به سایت chacavak.ir مراجعه کنید.

همچنین همزمان با مرحله پایانی رویداد چکاوک نمایشگاهی با حضور ۲۰ کسب‌وکار نوپای پیشرو و با حضور دانش‌آموختگان موفق دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در بخش خصوصی برگزار می‌شود. از میان کسب‌وکارهای حاضر در این نمایشگاه می‌توان به استارت‌آپ‌های ایوند، کاموا، فایندیما، دیتاشهر، دونیت، بامارو، لیمانزا، نظربازار، بوتیک، فول‌فکر، ویل‌بی‌سین، ایزی‌پز، ۴ تابلو، مدیراینفو و کانال‌شاپ اشاره کرد.

رویداد چکاوک با هدف آموزش و توانمندسازی افراد مستعد در میان دانشجویان و دانش‌آموختگان علوم انسانی و علوم اجتماعی جهت ایجاد یک رابطه موثر میان این دانشجویان و فعالان حوزه کسب‌وکارهای نوپا ایجاد شده است تا بستر بهره‌مندی از توان بالقوه این دانشجویان در کسب‌وکارهای نوپا ایجاد شود. همچنین از دیگر اهداف این رویداد می‌توان به ترویج مفاهیم کارآفرینی، شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات، ایجاد تیم‌های فرا رشته‌ای و تقویت رابطه کسب‌و‌کارهای نوپا با دانشگاه‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی اشاره کرد. این رویداد توسط دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری مرکز رشد و مشاوره شغلی اسمارتیز و جمعی از دانشجویان فعال در حوزه کسب‌وکارهای نوپا برگزار شده است.

رویداد چکاوک
رویداد چکاوک
رویداد چکاوک
رویداد چکاوک
رویداد چکاوک
رویداد چکاوک