دعوت به همکاری پلیس فتا از ایده‌پردازان و کارآفرینان فناوری اطلاعات

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا گفت: این پلیس از استارت‌آپ‌ها (شرکت‌های نوپای کسب‌وکار با پیشرفت سریع)، کارآفرینان و ایده پردازان حوزه امنیت فناوری اطلاعات که ایده‌ها و طرح‌های نو برای افزایش امنیت فضای سایبر دارند، دعوت به همکاری می‌کند.

سرهنگ دوم علی نیک‌نفس افزود: بخشی در سایت پلیس فتا برای بهره‌گیری از ایده‌ها و توان استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان، ایجادشده است که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این قسمت و تکمیل اطلاعات موردنیاز، ایده‌های خلاقانه خود را برای مسئولان پلیس فتا ارسال کنند.
وی با اشاره به‌سرعت تولید تکنولوژی‌های جدید سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در رابطه با فضای سایبر افزود: این پلیس با توجه به‌سرعت رشد و تولید علم در فضای مجازی به‌منظور انطباق با پیشرفت‌های تکنولوژی باید ایده‌های نوآورانه را از محیط داخل و خارج سازمان دریافت کنند؛ ازاین‌رو به دنبال استفاده از توان استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان است.
وی با اشاره به اینکه یک روز در هفته ناجا تحت عنوان پلیس، حرفه‌ای گرایی، دانش‌بنیان، کارآمدی نام‌گذاری شده است، افزود: پلیس فتا به دنبال استفاده از توان استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان در فضای مجازی در رابطه با بحث سالم‌سازی فضای سایبر، برقراری امنیت و ایمنی کودکان، خانواده‌ها و کاربران فضای سایبر است.
وی اظهار کرد: پلیس فتا تلاش دارد با استفاده از توان استارت‌آپ ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان در به‌کارگیری راه‌حل‌های جدید به‌منظور شناسایی و پاسخ به نیازهای سالم‌سازی فضای مجازی، حفظ امنیت کودکان در فضای مجازی، راهکارهای عملی امنیت کسب‌وکارهای اینترنتی بهره ببرد.
این مقام انتظامی یادآور شد: پلیس فتا در زمان حاضر فقط از توان و تخصص خود بهره می‌برد و البته طرح همیاران پلیس در پلیس فتا نیز اجرایی شده است و ما تلاش داریم از توان آنان بیشترین بهره را ببریم.