اولین استارت‌آپ ملی تخصصی «ریز گردها» برگزار می‌شود
رئیس بنیاد نخبگان خوزستان:

اولین استارت‌آپ ملی تخصصی «ریز گردها» برگزار می‌شود

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری اولین استارت‌آپ ویکند ملی تخصصی «ریز گردها» با همکاری جهاد دانشگاهی خبر داد.

دکتر علیرضا زراسوندی اظهار کرد: درصدد هستیم با همکاری جهاد دانشگاهی اولین استارت‌آپ ویکند ملی تخصصی در حوزه ریز گردها را در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت‌های دانش‌بنیان تخصصی در حوزه ریز گردها که محصول محور هستند، برای حضور در این رویداد دعوت می‌شوند.

مدیر مرکز تحقیقات منطقه‌ای ریز گردها با اشاره به اتمام پروژه منشأ یابی داخلی ریز گردها در این مرکز، افزود: با اجرای این پروژه تمام منشأ‌های داخلی و شاخص‌های زمین - زیست‌محیطی منشأهای داخلی و خارجی ریز گردها شناسایی و تهیه شد و در اختیار سازمان مربوطه قرار گرفت.

زراسوندی تصریح کرد: با توجه به این امر، درصدد هستیم در رویداد استارت‌آپ ویکند ریز گردها بیشتر در فاز کنترل و مدیریت وارد شویم و شرکت‌های فعال در این حوزه را دعوت کنیم که ایده‌های خود را ارائه دهند.

وی با بیان این‌که این رویداد با همکاری حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به‌صورت ملی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: اکنون در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری این رویداد هستیم و به‌احتمال‌زیاد زمان برگزاری آن در بهمن‌ماه امسال خواهد بود.