رویداد استارت‌آپی دوازده آبان در دانشگاه رازی برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آپی دوازده آبان در دانشگاه رازی برگزار می‌شود

مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه از برگزاری رویداد استارت‌آپ در تاریخ ۱۲ آبان در دانشگاه رازی خبر داد.

دکتر فرزاد ویسی در نشست پیش رویداد استارت‌آپ که در کتابخانه مرکزی دانشگاه رازی برگزار شد، از برگزاری رویداد استارت‌آپ از ۱۲ تا ۱۴ آبان در دانشگاه رازی خبر داد.

ویسی تصریح کرد: در این مجموعه، علمی است که می‌تواند با کمک‌های نرم‌افزاری ایده‌‌ها را پرورش داده و به عمل تبدیل کند که بی‌شک با این اتفاق که همراه با بازگشت امید و اعتمادسازی است می‌توان قشر جویای کار را حمایت کرد و امیدواریم با چنین رویکرد و ارائه راهکارهای عملی در این‌گونه رویداد‌ها به قطب کارآفرینی تبدیل شویم.

مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: استارت‌آپ یک نوآوری اجتماعی است که افراد ایده‌های خود را ارائه می‌دهند که درنهایت بازاریابی را گسترش دهند و به حل چالش‌ها و مشکلات محیط و جامعه بپردازند.

ویسی تصریح کرد: استارت‌آپ از کارآفرینان و کارشناسان باتجربه راهنمایی می‌گیرد و یک سرمایه‌گذاری اجتماعی یا یک پروژه را راه‌اندازی می‌کند و حتی به شما فضای این را می‌دهد که ایده‌های نوآورانه اجتماعی خود را به حقیقت تبدیل کنید.

مدیر گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه خاطرنشان کرد: استارت‌آپ یک رویداد آموزشی- تجربی است که در آن شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی دو روز ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.