برترین‌های چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات معرفی شدند

برترین‌های چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات معرفی شدند

محصولات برتر و برگزیده چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات معرفی شدند و جایزه ملی فاب در سه سطح به برترین‌های این همایش تعلق گرفت.

در پایان چهارمین همایش ملی یک‌روزه مدیران فناوری اطلاعات که روز -چهارشنبه- در مجتمع غدیر تهران برگزار شد، تندیس‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی به ترتیب به محصولات صندوق فروشگاهی هوشمند تولید شرکت رایانه فراسو، سامانه عرضه و تقاضای ساعت تولید، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و قابلیت هم‌زمان‌سازی ابر پژوهیار تولید مرکز تحقیقات کامپیوتر علوم اسلامی اهدا شد.
در این همایش همچنین از یک ایده برتر و سه ایده برگزیده، شش مقاله و ۱۸ شرکت برگزیده تقدیر شد. 
کمیته علمی چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از میان ۶۲ محصول دریافتی، بر اساس معیارهای علمی-فناوری، سیاستی-مدیریتی و فرهنگی-اجتماعی، ۱۸ محصول را به‌عنوان محصول برگزیده انتخاب کرد.
شبکه‌های اجتماعی، جویشگرها، سامانه‌های مدیریت اطلاعات، سامانه‌های مدیریت منابع، آموزش الکترونیکی، سامانه‌های مدیریت کسب‌وکار، موتورهای جست‌وجو و تجارت الکترونیکی از موضوعات دستاوردهای ارائه‌شده در این همایش بودند. 
در بخش مقالات، از مجموع مقالات داوری شده، ۹ مقاله برای ارائه شفاهی، ۱۷ مقاله برای ارائه پوستری و ۱۰ مقاله برای درج در خلاصه مقالات انتخاب‌شده بودند. 
در این مراسم که با همکاری سازمان‌هایی چون معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، دبیرخانه شورای عالی عتف، مرکز تحقیقات سیاست‌های علمی و وزارت ارتباطات برگزار شد، وحید احمدی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در زمینه همکاری علوم انسانی و مهندسی در تولید محصولات فناورانه سخنرانی کرد؛ سیروس علیدوستی، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری نیز گزارشی از روند برگزاری و داوری محصولات این همایش ارائه کرد و برگزاری سه پنل با حضور کارشناسان و با محورهای فرهنگی- اجتماعی، سیاسی- مدیریتی و علمی- فناوری از دیگر بخش‌های آن بود.