معرفی برگزیدگان اولین رویداد هم آفرینی همراه اول

معرفی برگزیدگان اولین رویداد هم آفرینی همراه اول

تیم‌های برگزیده اولین رویداد هم آفرینی همراه اول، معرفی‌شده و برندگان، جوایز خود را دریافت کردند.

اولین رویداد از مجموعه رویدادهای کارآفرینی همراه اول، با رویکرد رویدادهای متداول در این حوزه و انتخاب کسب‌وکارهای نوپا، روز شنبه ۳ مهرماه حضور مهندس صدوقی مدیرعامل همراه اول، دکتر تهرانچی رئیس دانشگاه شهید بهشتی و مهندس آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب‌وکار همراه اول، به کار خود پایان داد.
در این مراسم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، مهندس وحید صدوقی با اشاره به همکاری خوب همراه اول با دانشگاه شهید بهشتی، گفت: همراه اول در سال ۸۶ با سرمایه‌گذاری در پنج دانشگاه امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت، تربیت مدرس و تهران همکاری خود را با دانشگاه‌ها آغاز و زمینه توسعه و رشد در مراکز دانشگاهی ایجاد کرد.
مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه مراکز رشدی که با همکاری دانشگاه‌ها ایجادشده به اجرایی شدن ایده کارآفرینان کمک می‌کند، گفت: همکاری با دانشگاه شهید بهشتی روند سریع‌تری داشت و شرکت «هوشمند اول بهشتی» جهت حمایت از  ایده‌ها و تجاری‌سازی طرح‌ها و پروژه‌های کارآفرینان در داخل دانشگاه شهید بهشتی ایجاد شد.
در ادامه مراسم دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به فرصت‌های کارآفرینی که به‌واسطه همکاری نزدیک همراه اول با دانشگاه شهید بهشتی ایجادشده است، گفت: هم‌اکنون همراه اول به‌عنوان دومین شرکت بزرگ بورس در ایران به ایده پردازان دانشگاهی کمک می‌کند تا بتوانند ارزش‌آفرینی کرده و ایده‌های خود را اجرایی کنند.
در این مراسم دکتر تهرانچی رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز ضمن تشکر از همراه اول، گفت: یک اپراتور بزرگ و یک دانشگاه بزرگ با همکاری خود در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تحول ایجاد کرده و الگوی جدیدی در مصرف دانش ایجاد خواهند کرد.
در این رویداد ۱۸۰ طرح از  تیم‌های شرکت‌کننده، در موضوعات سلامت همراه، آموزش همراه، انرژی و محیط‌زیست، بازی‌های رایانه‌ای و تجارت الکترونیک، دریافت شده بود که ۴۰ طرح به مرحله داوری رسید. سرانجام، ۳ طرح برتر برگزیده شد.
گفتنی است جوایز تیم‌های برگزیده شامل ۱۰ میلیون تومان برای تیم اول، ۵ میلیون تومان برای تیم دوم و ۳ میلیون تومان برای تیم سوم، ۴ مهرماه هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ به برگزیدگان اهدا شد.