کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی برگزار می‌شود

کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی برگزار می‌شود

کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی در روز ۲۳ مهرماه امسال مطابق با ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶ در بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود.

امروزه پیشرفت و توسعه کشورها در سطح کلان و سازمان‌ها در سطح خرد در گرو ارتقاء سطح دانش، مهارت و فناوری است و بر همین اساس شاهد هستیم که اغلب کشورها و سازمان‌های پیشرو بیش‌ازپیش توجه خود را با امر تحقیق و پژوهش معطوف داشته و رسالت تبیین جایگاه واقعی نتایج و پیشنهادات کاربردی پژوهش‌ها در سیر توسعه سازمان‌های خود را عهده‌دار هستند.

با وجود اهمیت روزافزون نقش اطلاع‌رسانی نتایج پژوهش‌های دانشگاهی و سازمانی در چرخه تولید دانش، کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی با هدف بررسی شیوه‌های نوآورانه و ایده‌های جدید در حیطه‌های مختلف علوم و تکنولوژی و زمینه‌های بین‌رشته‌ای و بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آن‌ها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار می‌شود.

کنفرانس بین‌المللی نوآوری در علوم و تکنولوژی، یک بستر بین‌المللی برای برقراری ارتباط و تبادل آراء میان دانشگاهیان پیشرو، پژوهشگران فعال و پیشگامان صنعت، در مورد پیشرفت تحقیقات اخیر، فراهم می‌سازد.

این کنفرانس با مشارکت و حمایت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim  University  و Kaunas University of Technology، پژوهشکده علوم زمین، انجمن علمی بازرگانی ایران، انجمن اقتصاد انرژی ایران و مجموعه بین‌المللی کارین که با استقبال گسترده پژوهشگران همراه بوده است، در تاریخ ۲۳ مهرماه ۱۳۹۵ مطابق با ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶ در بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود.

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت کرده است که مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس یا زمینه‌های مرتبط است به‌صورت فردی یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

علاوه بر این، علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند بدون ارائه مقاله، به‌عنوان شرکت‌کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.istconf.com مراجعه کرده یا با شماره دبیرخانه ۸۸۵۵۲۰۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید.