نهمین همایش بین‌المللی اختراعات و کارآفرینی و نمایشگاه بین‌المللی اختراعات

نهمین همایش بین‌المللی اختراعات و کارآفرینی و نمایشگاه بین‌المللی اختراعات

نهمین همایش بین‌المللی اختراعات و کارآفرینی و نمایشگاه بین‌المللی اختراعات از ۲۷ تا ۳۰ آبان ۱۳۹۵ در شهر کانشان چین برگزار می‌شود.

 این همایش با همکاری اتحادیه مخترعان جیانگ سو، اداره علوم و فناوری کانشان و دفتر مالکیت معنوی جیانگ سو و با حمایت مالی انجمن اختراعات کشور چین، فدراسیون بین‌المللی اتحادیه مخترعان و مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA RCSTT) برگزار می‌شود.

محور موضوعی این نشست، نوآوری انبوه و کارآفرینی با هدف ایجاد فضای مناسب برای نوآوری و کارآفرینی است.

 در این همایش از همه سازمان‌ها، مؤسسات صنعتی و تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، نهادهای دولتی و خصوصی، مؤسسات مالکیت فکری، سرمایه‌گذاران و صاحبان پروژه‌های نوآوری و اختراعی کشورهای مختلف شرکت می‌کنند.

 علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند آثار و نتایج موفق تجربیات خود را در زمینه‌های مختلف ازجمله حفاظت از محیط‌زیست، ساخت تجهیزات با تکنولوژی پیشرفته، زیست‌فناوری، انرژی‌های نو، مواد نو، فناوری اطلاعات، صنایع نوظهور راهبردی و توسعه صنعت با تأکید بر توسعه خدمات صنعتی مدرن قابل‌رقابت در عرصه بازار در قالب نمونه، پوستر، بروشور، کتاب و کاتالوگ ارائه کنند.

 گفتنی است برگزارکنندگان، هزینه اقامت و میزبانی یک نفر از هر کشور شرکت‌کننده را در طی نشست (۲۶-۳۰ آبان، ۱۳۹۵ ) بر عهده خواهند گرفت.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل‌های پیوست مراجعه کنند.

 همچنین نوآوران و محققانی که تمایل دارند با هزینه شخصی در این نشست شرکت کنند، تقاضای خود را تا تاریخ ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۵ به آدرس‌های mmolanezhad@yahoo.com و fereshteh.moradi@gmail.com ارسال کنند.

فرم های مربوط به این همایش:


IEIK 2016 brochure-IORA RCSTT

Form 1- Registration Form of Inventions

Form 2 -Application Form IEIK 2016

Form 3-Appication Form IFIE 2016 (Forum)

Form 4-List of Participants for visa invitation- IEIK 2016