استقبال چشمگیر فعالان صنعت فاوای کشور از نمایشگاه الکامپ بیست و دوم

استقبال چشمگیر فعالان صنعت فاوای کشور از نمایشگاه الکامپ بیست و دوم

فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲ برابر ظرفیت فضای اختصاص‌یافته به نمایشگاه الکامپ بیست و دوم را در مرحله پیش ثبت‌نام درخواست کردند که این موضوع نشان‌دهنده استقبال چشمگیر آن‌ها از این نمایشگاه است.

باقر بحری، سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم گفت: در مرحله پیش ثبت‌نام بیش از ۴۷۰ شرکت، تقاضای بیش از چهل هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را به ثبت رساندند این در حالی است که فضای اختصاصی برای این نمایشگاه بیست هزار مترمربع است.
وی ادامه داد که هنوز ثبت‌نام بخش‌های دولتی و سالن دولت الکترونیکی آغاز نشده و همچنان تقاضای بازگشایی دوباره سایت از سوی شرکت‌هایی که در مهلت مقرر از پیش ثبت‌نام جا ماندند نیز وجود دارد.
این عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اعلام اینکه تاکنون نزدیک به دو برابر فضای نمایشگاهی که به الکامپ اختصاص داده‌شده، پیش ثبت‌نام داشته‌ایم، گفت: بیست هزار متر به نمایشگاه الکامپ سال جاری فضای نمایشگاهی اختصاص داده‌شده است که نسبت به متراژ ایده آل بسیار فضای محدودی داریم. 
بحری مشارکت و حضور حداکثری فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکامپ سال جاری را یکی از اهداف اصلی سازمان دانست و افزود: شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه الکامپ یک سال برنامه‌ریزی می‌کنند و با صرف هزینه‌های بسیار زیاد به این نمایشگاه می‌آیند بنابراین باید برایشان فرصتی فراهم شود تا بتوانند بیشترین بهره را از آن ببرند. 
سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ با تأکید بر اینکه امید و رونق به صنعت فاوای کشور بازگشته، گفت: این استقبال قابل پیش‌بینی بود و شاهدی بر موفقیت در برگزاری الکامپ سال گذشته است. در تلاش هستیم نمایشگاه الکامپ بیست و دوم را نیز متفاوت و باشکوه برگزار کنیم.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ۲۵ تا ۲۸ آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. با توجه به میزان استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توان انتظار برگزاری نمایشگاهی پررونق، باشکوه و شایسته صنف را داشت.