اولین رویداد کارآفرینی هم‌کوک در همدان برگزار می‌شود

اولین رویداد کارآفرینی هم‌کوک در همدان برگزار می‌شود

مدیر گروه کارآفرینی هم کوک از برگزاری اولین رویداد کارآفرینی این گروه در استان همدان خبر داد و گفت: این رویداد سه‌روزه در دانشگاه صنعتی همدان شهر همدان برگزار می‌شود.

محمدجواد وثاق با اشاره به امر مهم آموزش در بخش کارآفرینی گفت: این گروه با هدف آموزش، رشد و توسعه کارآفرینی در میان جوانان استان همدان اقدام به برگزاری رویداد کارآفرینی نموده است.

وثاق آغاز فعالیت گروه کارآفرینی هم کسب‌وکار را که به‌اختصار هم کوک نامیده شده است را از سال ۹۴ عنوان کرد و افزود: این گروه تمام تلاش خود را به ارائه جدیدترین آموزش‌ها و مشاوره‌ها در قالب کارگاه‌های رایگان معطوف کرده است.

مدیر گروه کارآفرینی هم کوک عبور از آموزش تئوری و رسیدن به آموزش‌های عملی و تجربی را برای توسعه کارآفرینی لازم دانست و تأکید کرد: ویژگی مهم کارآفرینان فرصت شناسی است که این فرصت‌ها در فضاهای عملیاتی رخ می‌دهد.

وی برگزاری دو کارگاه ایده‌پردازی در چارچوب بوم مدل کسب‌وکار را زمینه‌ساز اجرای آموزش عملی و برگزاری اولین رویداد کارآفرینی هم کوک در استان همدان معرفی کرد و گفت: شرکت‌کنندگان این رویداد در سه روز نحوه ارائه ایده، تمرین کار تیمی، ارتباط برقرار کردن با افراد، اعتبار سنجی یک ایده و گام‌های اولیه و موردنیاز برای شروع یک کسب‌وکار را در محیطی پویا و فعال می‌آموزند.

وثاق در ادامه زمان برگزاری رویداد سه‌روزه کارآفرینی هم کوک را ۲۴ الی ۲۶ شهریورماه اعلام کرد و افزود: این رویداد با همکاری پارک فناوری پردیس و مرکز شتاب‌دهی نوآوری و بخش‌های خصوصی و دولتی استان در محل دانشگاه صنعتی همدان برگزار می‌شود.

وی همچنین از موردحمایت قرار گرفتن سه تیم برتر این رویداد در صورت ادامه فعالیت آن‌ها خبر داد و از جوانان استان جهت کسب اطلاعات و دریافت شرایط ثبت‌نام دعوت به عمل آورد تا از طریق سایت www.hamkook.net اقدام کنند.