تمدید مهلت ثبت‌نام اولین رویداد هم‌آفرینی همراه‌اول

تمدید مهلت ثبت‌نام اولین رویداد هم‌آفرینی همراه‌اول

به علت استقبال گسترده، ثبت‌نام در اولین رویداد هم‌آفرینی همراه‌اول تا ۵ شهریورماه تمدید شد.

رویدادهای کارآفرینی همراه‌اول، با رویکرد رویدادهای متداول در این حوزه و انتخاب کسب‌وکارهای نوپا  برگزار می‌شود. در این رویدادها با در نظر گرفتن فضای حاکم بر اکوسیستم کارآفرینی کشور و برطرف کردن نقاط ضعف موجود در رویدادهای مشابه فعلی و نیز نیازهای همراه‌اول، بومی‌سازی‌های لازم صورت پذیرفته است.

موضوعات رویداد هم‌آفرینی در حوزه ICT و صرفاً شامل سلامت همراه، آموزش همراه، انرژی و محیط‌زیست، بازی‌های رایانه‌ای و تجارت الکترونیک است.

این رویدادها با نگاه حمایت همراه‌اول از کسب‌وکارهای نوپا و نوآور و همچنین ایجاد فضای کارآفرینی به نام رویدادهای هم‌آفرینی نام‌گذاری شده است.

تیم‌های علاقه‌مند جهت شرکت در رویداد، می‌توانند از طریق این صفحه ثبت‌نام کنند. ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام‌شده و تیم‌ها جهت شرکت در رویداد انتخاب و پس از داوری طرح‌های برگزیده انتخاب می‌شوند؛ در روز اختتامیه، ۳ طرح برتر اعلام و علاوه بر دریافت جوایز ارزنده، مذاکره جهت حمایت همراه اول از تیم‌های برتر آغاز می‌شوند.

ثبت‌نام اولین رویداد از مجموعه رویدادهای هم‌آفرینی همراه‌اول که با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی از ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، به علت استقبال گسترده تا ۵ شهریورماه تمدید شد. پس‌ازاین تاریخ تا ۲۰ شهریورماه، ثبت‌نام به‌صورت رزرو انجام می‌پذیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به پرتال همراه اول مراجعه کنند.