پروژه‌های نیمه‌تمام پارک‌های علم و فناوری تکمیل می‌شوند
مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم:

پروژه‌های نیمه‌تمام پارک‌های علم و فناوری تکمیل می‌شوند

مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم با اشاره به اختصاص اعتبارات در حوزه پارک‌های علم و فناوری، گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری تکمیل می‌شوند.

مهر الله رخشانی مهر ظهر یک‌شنبه در بازدید از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام پارک‌های علم و فناوری تکمیل می‌شود، اظهار داشت: هم‌اکنون اعتبار قابل‌توجهی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری اختصاص‌یافته است.

 مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم بیان کرد: باید از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در راستای توسعه منطقه استفاده شود.

وی بیان کرد: پارک‌های علم و فناوری زمینه تبدیل ایده به خدمت را ایجاد می‌کنند و در شکوفایی استعداد کارآفرینان نقش مهمی دارند.

شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افزایش‌یافته‌اند

 رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری نیز در این بازدید عنوان کرد: پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری یکی از پارک‌های برتر کشور است.

اسماعیل پیر علی عنوان کرد: هم‌اکنون پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری توانسته اشتغال قابل‌توجهی را برای جوانان این استان فراهم کند.

وی ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افزایش‌یافته‌اند.

رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بسیاری از شرکت دانش‌بنیان استان توانسته‌اند با کارآفرینی محصولات خلاقانه در سطح استان تولید کنند، عنوان کرد: این شرکت‌های دانش‌بنیان توانسته‌اند با تولید محصولات جدید اشتغال قابل‌توجهی در سطح استان ایجاد کنند.