تمدید مهلت ثبت نام در هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از مرکز توسعه و ترویج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مهلت ثبت نام هشتمین دوره جشنواره رسانه‌های دیجیتال به منظور ایجاد رقابتی پویا و سازنده بین علاقمندان عرصه دیجیتال کشور و با توجه به استقبال گسترده مخاطبان تا ۲۰ مردادماه سال جاری تمدید شد.

پایگاه‌های اینترنتی، نرم‌افزارهای رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و بخش پژوهش، فناوری و ایده (بین‌الملل) از جمله بخش‌های این جشنواره است. علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره تا ۲۰ مرداد فرصت دارند که بعد از عضویت در سامانه جشنواره، آثار خود را ارسال کنند.

این جشنواره که با هدف جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه‌ی محتوای مرتبط  ‌در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال و نیز ایجاد جایگاهی سالانه برای ارزیابی محصولات دیجیتالی در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود، تلاش دارد تا از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار فاخر در قالب رسانه‌های دیجیتال تقدیر نماید.

مخاطبان جشنواره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://fair.saramad.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۸۴۵۶۹۲ تماس حاصل کنند.