نمایشگاه توانمندی‌های مرکز رشد فناوری سلامت در کرمانشاه برپا شد
باهدف کمک به نوآوران و ایده پردازان؛

نمایشگاه توانمندی‌های مرکز رشد فناوری سلامت در کرمانشاه برپا شد

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه باهدف کمک به افراد نوآور و ایده پرداز برپا شد.

مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به‌عنوان قطب فناوری منطقه غرب کشور باهدف جذب نوآوران و ایده پردازان و مخترعان اقدام به برگزاری نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردها و توانمندی‌های این مرکز نموده است.

مدیر مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از شنبه تا ۲۵ مردادماه در مسجد جامع شهر کرمانشاه برپاست.

وی معرفی مدرسه کسب‌وکار، ارائه محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، فراخوان پذیرش، کافه فناوری سلامت را ازجمله برنامه‌های این نمایشگاه ذکر کرد و افزود: در این نمایشگاه ۲۳ شرکت عضو مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دستاوردهای خود را ارائه نمودند.

دکتر امیری حمایت از نوآوران و مخترعان و ایده پردازان را ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست و بیان کرد: آنچه در نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد مشاهده می‌شود در حقیقت تجاری‌سازی محصولات است.

وی ضمن تأکید بر لزوم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: این نمایشگاه گامی در جهت پیاده‌سازی اهداف و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و ایده پردازان و نوآوران می‌توانند از مشاوره و حمایت مرکز رشد برخوردار شوند.

دکتر امیری همچنین از انجام خدمات پزشکی تست قند خون و فشارخون رایگان در این نمایشگاه برای عموم شهروندان خبر داد و گفت: خوشبختانه استقبال از نمایشگاه بسیار چشمگیر است.