معرفی برترین‌های پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف

معرفی برترین‌های پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف

سه تیم برتر پنجمین رویداد آموزشی و رقابتی استارت‌آپ تریگر (Startup Trigger) دانشگاه صنعتی شریف با موضوع تکنولوژی مالی (FinTech) انتخاب و معرفی شدند.

پنجمین رویداد آموزشی و رقابتی استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.
بر این اساس، پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با موضوع تکنولوژی مالی (FinTech) از ۱۰ تا ۱۵ مردادماه با حضور ۷۰ دانشجو از دانشگاه‌های پایتخت در قالب ۱۶ تیم به مدت شش روز در این دانشگاه برگزار شد و سه تیم bite/coin در زمینه اپلیکیشن کیف پول مجازی، شاخص در زمینه طراحی استراتژی‌های معاملاتی و تبدیل آن‌ها به کد و همچنین تیم zulutu در زمینه فروش کارت هدیه مجازی مقام یک تا سه را کسب کردند.
در این مراسم که با حضور مشاوران و مربیان تخصصی دانشجویان همراه بود، به تیم نخست پنجمین رویداد آموزشی و رقابتی استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف مبلغ بیست‌وپنج میلیون ریال، تیم دو پانزده میلیون ریال و تیم سه نیز ده میلیون ریال جایزه اهدا شد.
همچنین سه تیم برتر پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با نظر داوران به‌عنوان هسته‌های مرکز کارآفرینی انتخاب‌شده و علاوه بر بهره‌مندی از خدمات مالی و آموزشی رایگان، امکان ورود به برنامه شتاب‌دهنده شریف (sharif accelerator) را خواهند داشت.
در این رویداد شش‌روزه، آموزش‌های ضروری برای تبدیل یک ایده به یک استارت‌آپ مناسب در کارگاه‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه شد و امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه‌های شبکه‌سازی نیز میسر بود.
شرکت‌کنندگان در چهار روز نخست پنجمین رقابت استارت‌آپ تریگر، در چهار کارگاه عمومی و تخصصی شرکت کرده و در این چهار روز علاوه بر آشنایی با افراد توانمند، با ایده‌های یکدیگر آشنا شدند و توانستند به تیم خود عضو جدیدی اضافه کرده یا به تیم‌ها و ایده‌های دیگر بپیوندند.