نمایشگاه الکامپ در زنجان آغاز به کار کرد

نمایشگاه الکامپ در زنجان آغاز به کار کرد

چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، مخابرات، دوربین مداربسته، موبایل و لوازم صوتی و تصویری الکامپ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۵ مرداد در فضایی بالغ بر هزار و پانصد مترمربع با حضور بیش از ۵۰ شرکت داخلی از شهرهای مختلف کشور ازجمله زنجان، تهران، مشهد، اصفهان و شیراز، توسط شرکت بانیان امید ایرانیان با همکاری نظام صنفی یارانه‌ای زنجان دایر شد.
بخش‌های مختلف این نمایشگاه شامل کامپیوتر، رسانه‌های دیجیتال، تجارت الکترونیک، برق و الکترونیک، مخابرات، دولت الکترونیک، امنیت اطلاعات، موبایل و اینترنت است.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، اطلاع‌رسانی به‌روز شدن جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه آخرین دستاوردها در زمینه الکترونیک و تکنولوژی‌های برتر دنیا و ایجاد فضای مناسب برای تسهیل ارتباط مستقیم و هرچه بهتر و بیشتر مصرف‌کنندگان و عرضه‌کنندگان این صنعت محسوب می‌شود.
استان زنجان قطب برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات نام‌گرفته است و بر این اساس تلاش‌های انجام‌شده، توسط این سازمان و سایر دستگاه‌های اجرایی در این بخش صورت گرفته است. به‌جرئت می‌توان گفت نمایشگاه الکامپ امسال جزء تخصصی‌ترین نمایشگاه‌های کامپیوتری بوده که در زنجان دایر شده است.
ساعت بازدید از این نمایشگاه برای عموم علاقه‌مندان از ۱۶ تا ۲۲ زمان تعیین‌شده است.