برپایی پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف

برپایی پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف

پنجمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف با موضوع تکنولوژی مالی (FinTech) در این دانشگاه برگزار می‌شود.
استارت‌آپ تریگر یک رویداد آموزشی- رقابتی فشرده است که از امروز، ۱۰ مرداد تا ۱۵ مردادماه به مدت ۶ روز، با هدف ایجاد محیطی سازنده به‌منظور خلق و پرورش ایده‌های کارآفرینانه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
در این رویداد، آموزش‌های ضروری برای تبدیل ایده به یک استارت‌آپ خوب در کارگاه‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. همچنین امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده و یا پیوستن به تیم‌ها برای برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، گرافیست‌ها و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه‌های شبکه‌سازی مقدور است.
طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری رویداد استارت‌آپ تریگر بر عهده‌ ستاد توسعه‌ ایده‌های کارآفرینانه (ستاک) است و مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده‌ شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته‌ دانشگاه صنعتی شریف، حامیان علمی و مالی و معنوی این رویداد هستند.

در چهار روز ابتدایی این رویداد برنامه‌های آموزشی در قالب کارگاه‌هایی و با عناوینی همچون طراحی مدل کسب‌وکار به زبان ساده به همراه مورد کاوی مدل کسب‌وکارهای موفق حوزه‌ تکنولوژی مالی، کاربرد هوش مصنوعی و داده‌کاوی در حوزه‌ بازارهای مالی و پولی، آشنایی با امنیت در حوزه پرداخت و تکنولوژی core banking و ارائه‌ ایده به سرمایه‌گذار و نقشه‌ مالی برگزار می‌شود.

همچنین، برنامه‌هایی تحت عنوان ملاقات سریع (Fast Meeting) و مشاوره (Mentoring) شانس ورود به برنامه‌ شتاب‌دهنده‌ شریف و استقرار ۶ ماهه در مجتمع خدمات فناوری شریف به همراه حمایت مالی و مشاوره‌های فنی و کسب‌وکار و جوایز نقدی ازجمله امتیازهایی است که برای سه تیم برتر در نظر گرفته شده است.

رقابت تیم‌ها طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۱۴ و ۱۵ مردادماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس setak.sharif.ir مراجعه کنند.