پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اینترنت در شیراز برگزار می‌شود

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اینترنت در شیراز برگزار می‌شود

پانزدهمین نمایشگاه «کامپیوتر، الکترونیک و ماشین‌های اداری» و سومین نمایشگاه «اینترنت، مخابرات و ارتباطات» به همراه سومین نمایشگاه «موبایل، تبلت و لب تاپ» در شیراز برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از ۵ تا ۸ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برگزار می‌شود و همه‌روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان است.

عبدالناصر اسکندی، مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شیراز، با بیان اینکه زمان افتتاح این نمایشگاه ساعت ۱۸:۳۰ روز سه‌شنبه ۵ مردادماه است می‌افزاید: چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ و دومین نمایشگاه تلکام ۲۷ تا ۳۰ مردادماه ۹۴ با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی در شیراز برگزار شد.

وی می‌گوید: در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌شود و فرصتی مناسب برای تبادل‌نظر  و مذاکره برای دست‌اندرکاران این صنعت است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه نقش مؤثری در تحرک بخشیدن به حوزه صنعت، تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در این صنعت ایفا می‌کند می‌افزاید: این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرصه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر استان فارس است.