فرهنگ کارآفرینی باید با کمک رسانه‌ها توسعه یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از ستاد خبری سفره‌های همدلی، حسین قنبری اظهار کرد: رسانه‌ها در بحث کارآفرینی نقش به‌سزایی دارند و توسعه فرهنگ کار‌آفرینی می‌تواند با کمک رسانه‌ها با سرعت گسترش یابد.

رئیس کانون کارآفرینان برتر خراسان رضوی افزود: به نظر من رسانه می‌تواند در بحث کارآفرینی یک ویژه برنامه تلویزیونی مخصوص داشته باشد و مانند برنامه 90 به صورت انتقادی کار کند تا مشکلات کارآفرینی در کشور و استان با سرعت حل شود.

قنبری بیان داشت: اگر رسانه‌ها فرهنگ کارآفرینی را قبول داشته باشند در بحث گسترش آن نیز می‌توانند بسیار به کارآفرینی در سطح استان کمک کنند و به نظر من باید در زمینه تشویق استفاده از تولیدات داخلی رسانه‌ها بیشتر پای کار بیایند.

وی در ارتباط با برنامه‌های سفره‌های همدلی نیز گفت: من این برنامه را فرصتی مناسب در بحث کارآفرینی می‌دانم و به نظر من این برنامه می‌تواند در مورد موضوعات ویژه در ارتباط با شهر مشهد و زیارت تمرکز بیشتری داشته باشد و حتی در بخش‌هایی از آن با توجه به اینکه در سراسر ایران این برنامه تلویزیونی طرفدار دارد می‌تواند ویژگی‌ها و موارد گردشگری شهر مشهد را به مردم سراسر ایران معرفی کند.