اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ گردشگری برگزار می‌شود

اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در حوزه‌ گردشگری برگزار می‌شود

هاکاتوریسم اولین ماراتن برنامه‌نویسی وب و موبایل در صنعت گردشگری است که در روزهای ۲۷ الی ۲۹ مردادماه ۱۳۹۵ به میزبانی پارک علم و فناوری استان گیلان، رشت برگزار خواهد شد.

این رویداد با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و مرکز شتاب‌دهی و نوآوری زیر نظر پارک علم و فناوری پردیس، با هدف پوشش‌دهی خلأهای موجود در این حوزه، با توجه به دوران پسابرجام و همگام با گشایش مرزهای کشور بر روی گردشگران برگزار می‌شود.

هاکاتوریسم رویداد سه‌روزه‌ای است که با حضور حدود ۲۰ تیم ۳ تا ۵ نفره برگزار می‌شود. تیم‌ها در روز اول با چالش‌های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند. مربیان خبره حاضر در رویداد، با توجه به پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است و خروجی کار تیم‌ها، تیم‌ها را برای ارائه نهایی محصولشان در برابر داوران انتخاب می‌کنند.

مراسم اختتامیه در روز آخر ساعت ۱۷ آغاز می‌شود و تیم‌‌ها در مرحله نهایی پروژه خود را در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر اعم از ثبت‌نام، زمان‌بندی، ‌معرفی داوران، مربیان، شاخص‌های داوری، به وب‌سایت hackatourism.ir مراجعه فرمایید.