رئیس کارآفرینی اداره تعاون گلستان:

جشنواره کارآفرینان برتر استان گلستان برگزار می‌شود

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر امسال در استان گلستان برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند تا ۳۱ تیرماه در این جشنواره شرکت کنند.
سید محمد دادو، ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت‌نام در یازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر از ۱۶ خردادماه در استان گلستان آغازشده و تاکنون ۶۰ نفر برای شرکت در این جشنواره نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: مهلت شرکت علاقه‌مندان به حضور در جشنواره کارآفرینان برتر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تا ۳۱ تیرماه تعیین‌شده است.

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری درزمینهٔ توسعه و ترویج کارآفرینی از الزامات و برنامه‌های دولت است و مقوله کارآفرینی فرادستگاهی است و همه دستگاه‌ها و بخش‌ها باید برای بسترسازی آن، همکاری کنند.

دادو، از همه افراد و شرکت‌هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می‌دانند، دعوت کرد که به پایگاه  http://www.karafarinanebartar.ir مراجعه و فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنند.

وی افزود: ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، شناسایی کارآفرینان برتر استانی و معرفی آن‌ها به جامعه به‌ویژه جوانان برای الگو گیری، ایجاد فضای تعاون و همکاری میان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب‌وکار و ترویج فرهنگ کارآفرینی و حمایت‌های معنوی برای ایجاد کسب‌وکار جدید از اهداف برگزاری این جشنواره است.

رئیس اداره کارآفرینی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: یکی از دستاوردهای برگزاری این جشنواره را تشکیل اتاق فکری با حضور کارآفرینان دانست و اظهار کرد: ۹ داور برای برگزاری جشنواره استانی کارآفرینان برتر انتخاب شدند که این داوران در ۳ بخش کشاورزی، صنعت و خدمات، افراد و شرکت‌های ثبت‌نام‌شده در سامانه را بر اساس شاخص‌ها، داوری می‌کنند.

دادو، اظهار داشت: نفرات برتر این جشنواره آبان ماه امسال معرفی و به مرحله کشور راه می‌یابند و مرحله کشوری جشنواره ملی کارآفرینان آذرماه امسال برگزار می‌شود.