شروع دور دوم شتاب‌دهی شتاب‌دهنده تک

شروع دور دوم شتاب‌دهی شتاب‌دهنده تک

شتاب‌دهنده تک (TAC) دوره اول شتاب‌دهی خود را از آذرماه ۱۳۹۴ با پذیرش ۵ تیم برای دوره اول از میان تعداد انبوه درخواست‌ها و پس از بررسی‌ها و داوری‌های متعدد آغاز کرد. اعضای فعال و پرانرژی تیم‌های انتخاب‌شده کار خود را در محیط پویا و صمیمی شتاب‌دهنده تک آغاز نمودند و به کمک آموزش‌ها، راهنمایی‌ها و با استفاده از تجربیات منتورهای برتر و حرفه‌ای، توانستند پیشرفت قابل‌توجهی کسب نمایند تا در مسیر ساختن یک کسب‌وکار موفق گام بردارند.
این تیم‌ها در اردیبهشت امسال نتیجه زحمات خود را در مقابل سرمایه‌گذاران ارائه دادند که تمایل داشتند در کسب‌وکار جدیدی سرمایه‌گذاری نموده و ثمره مالی خود را با کسانی به اشتراک بگذارند که شور و شوق فراوانی برای ایجاد کسب‌وکار و دستیابی به موفقیت دارند.
به گفته سهیل عباسی مدیرعامل شتاب‌دهنده تک، تعداد قابل‌توجهی از این تیم‌ها توانستند نظر مثبت سرمایه‌گذاران را جلب و سرمایه لازم برای توسعه و رشد کسب‌وکار خود را دریافت نمایند و وارد مرحله جدیدی از زندگی حرفه‌ای خود شوند. وی همچنین اظهار داشت: «با اتمام دور اول شتاب‌دهی و تعیین وضعیت تیم‌های دور اول، بررسی بیش از ۲۰۰ درخواست جدید از سراسر کشور برای دور دوم شتاب‌دهی آغازشده است که پس از برگزاری مصاحبه‌های حضوری، با انتخاب تیم‌های برتر، دور دوم شتاب‌دهی به‌زودی آغاز خواهد شد.»
شتاب‌دهنده تک امیدوار است در دوره‌های بعدی نیز شاهد تلاش و فعالیت تیم‌ها و افراد باانگیزه و پرتلاش کشورمان در مسیر شکوفایی و توسعه اقتصادی بر پایه نوآوری باشیم.