اعطای تسهیلات به تولید اپلیکیشن برای شبکه ملی اطلاعات آغاز شد
طبق فراخوان وزارت ارتباطات؛

اعطای تسهیلات به تولید اپلیکیشن برای شبکه ملی اطلاعات آغاز شد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اعطای تسهیلات به توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای کاربردی (اپلیکیشن) امن و محتوای چندرسانه‌ای موبایل در راستای تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات، فراخوان داد.

اعطای تسهیلات به توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای کاربردی امن و محتوای چندرسانه‌ای تلفن همراه در راستای ایجاد اشتغال پایدار و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز حمایت از تولید نرم‌افزارهای تخصصی صورت می‌گیرد.

براین اساس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در فراخوانی از اشخاص حقیقی و حقوقی تولیدکننده نرم‌افزارهای کاربردی امن تلفن همراه (اپلیکیشن موبایل) به‌ویژه اپلیکیشن های باقابلیت بهره‌برداری در بستر شبکه ملی اطلاعات خواست، برای دریافت این تسهیلات نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

متقاضیان دریافت تسهیلات می‌توانند برای آشنایی با دستور عمل مربوطه، تکمیل فایل طرح کسب‌وکار و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی وجوه اداره شده، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی http://www.ees.ict.gov.ir/web/loan/11 مراجعه کنند.

حمایت از کسب‌وکارهای نو و تولید اپلیکیشن های موبایل از محل وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تأمین می‌شود.