همایش جوانه‌های امید با محوریت کارآفرینی در اردبیل برگزار می‌شود
هم‌زمان با روز کارآفرینی

همایش جوانه‌های امید با محوریت کارآفرینی در اردبیل برگزار می‌شود

به همت مؤسسه مردم‌نهاد مدیران جوان خدمت و تلاش اولین همایش کارآفرینی با عنوان جوانه‌های امید مصادف با ۶ مرداد روز کارآفرینی در اردبیل برگزار می‌شود.

دبیر اولین همایش جوانه‌های امید امروز در اردبیل اظهار کرد: با توجه به اهمیت کارآفرینی و ترویج روحیه اشتغال در بین جوانان و فارغ‌التحصیلان اولین همایش جوانه‌های امید برگزار می‌شود.

سولماز چرایی اظهار کرد: هدف از اجرای این همایش شناساندن ظرفیت‌های استان در حوزه کارآفرینی و در اختیار قرار دادن تجربه کارآفرینان برتر بین جوانان است.

وی بیان کرد: در این همایش علاوه بر سخنرانی و برگزاری پنل تخصصی کارآفرینی و اشتغال نمایشگاه یک روز نیز طراحی‌شده است.

دبیر اولین همایش جوانه‌های امید ادامه داد: در این نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای کارآفرینان برتر در معرض نمایش گذاشته خواهد شد که این خود عاملی برای ارتباط مستقیم کارآفرینان با جوانان و شرکت‌کنندگان خواهد شد.

چرایی یادآور شد: این همایش با مشارکت بیش از ۲۰ دستگاه دولتی در استان اردبیل اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل این همایش برنامه‌ریزی‌شده است و به‌یقین خروجی آن برای استان سرشار از خیروبرکت خواهد بود.

مدیرعامل مؤسسه مدیران جوان خدمت و تلاش نیز در جلسه گفت: هدف از اجرای این همایش نشان دادن تشکل‌های مردم‌نهاد به‌عنوان بازوان ادارات و نهادهای دولتی و آسان‌ترین پل ارتباطی مردم و ادارات است.

راشد پرستار افزود: اصلی‌ترین و محوری‌ترین پیام این همایش معرفی کارآفرینان برتر از دید مردم و برپایی نمایشگاه از دستاوردهای کارآفرینان استان به‌گونه‌ای که میهمانان برنامه در کنار شرکت در همایش از این نمایشگاه بهره ببرند.

وی عنوان کرد: برگزاری کارگاه تخصصی آموزشی با حضور مدرس از خارج کشور نیز در ۶ مرداد لحاظ شده است که علاقه‌مندان و مخصوصاً جوانان از آن بهره ببرند.