مسابقه خاطره‌نویسی «چگونه کارآفرین شدم» برگزار می‌شود

مسابقه خاطره‌نویسی «چگونه کارآفرین شدم» برگزار می‌شود

اولین مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان «چگونه کارآفرین شدم» با رویکرد ثبت و مستندسازی خاطرات کارفرمایان برگزار می‌شود.

اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در راستای تعاملات دوسویه و با هدف بهره‌مندی از تجربیات و توانمندی فکری کارفرمایان در جهت فرایندهای کاری، اولین مسابقه خاطره‌نویسی با عنوان «چگونه کارآفرین شدم» را با رویکرد ثبت و مستندسازی خاطرات کارفرمایان برگزار می‌کند.
کارفرمایان می‌توانند خاطرات خود را در حوزه‌های نقش سازمان تأمین اجتماعی در بهبود فضای کسب‌وکار، نحوه ورود به حوزه کارآفرینی، تولید، تحریم و پساتحریم، تولید و اقتصاد مقاومتی، ارتباط بین سازمان و کارفرمایان، کارفرمایان، بازرسی، ایمنی و بهداشت کار، کارفرمایان و بازرسی تهیه و ارسال کنند.
بر این اساس، آثار ارسالی باید ٥ تا ١٠صفحه تایپ‌شده در قطع A٤ در فرمت WORD تهیه و تنظیم شود.
هر شرکت‌کننده باید همراه با مطلب ارسالی، یک قطعه عکس ٤*٣ با کیفیت مناسب در قالب JPEG ارسال کند.
همچنین، مطالب ارسالی باید با مشخصات کامل هویتی شامل؛ نام و نام خانوادگی، نوع فعالیت، نام کارگاه، آدرس، شماره‌های تلفن ثابت و همراه و آدرس پست الکترونیکی ارسال شود.
ارسال اثر به معنای پذیرش شرایط مسابقه است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی‌نشده بر عهده ستاد برگزاری است.
ستاد برگزاری، ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌داند، اما درصورتی‌که خلاف آن ثابت شود تمامی امتیازات متعلق، باطل و اثر مربوطه از جریان مسابقه خارج خواهد شد.
افراد شرکت‌کننده می‌توانند آثار خود را به آدرس پست الکترونیکی karfarma@tamin.ir ارسال کنند یا پست تایپ‌شده را همراه با لوح فشرده به نشانی تهران، خیابان کارگر شمالی، نرسیده به فاطمی، نبش کوچه ستاره، پلاک یک، ساختمان شماره ٤ تأمین اجتماعی، طبقه ششم، دبیرخانه برگزاری مسابقه بفرستند.
همچنین شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ٦٤٠٢٨٣٥٩ و ٦٤٠٢٨١٣١ تماس حاصل کنند.