fa-IR
فراخوان ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

فراخوان ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، از تاریخ دهم تا پانزدهم آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد. نمایشگاه امسال در بخش‌های پایگاه‌های اینترنتی، نرم‌افزارهای تلفن همراه، محتوای دیجیتال، بازی و هنرهای دیجیتال، فناوری و دانش دیجیتال، کودک و فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و کسب‌وکارهای نوپا برپا خواهد شد.

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال به‌عنوان تنها رویداد ملی در حوزه تولید، عرضه و نشر محتوای دیجیتال؛ نقش مهمی در جریان‌سازی تولید محتوای بومی و فاخر، فرهنگ‌سازی استفاده صحیح از رسانه‌های دیجیتال و فضای مجازی دارد و همچون سال گذشته، امسال هم بخش ویژه‌ای به استارت‌آپ‌های فعال حوزه‌های فرهنگ، محتوا و دیجیتال اختصاص داده خواهد شد.

به‌منظور حمایت هرچه بیشتر از کسب‌وکارهای نوپا، استارت‌آپ‌ها می‌توانند از امتیاز ویژه پنجاه درصد تخفیف استند و غرفه برای حضور در دوازدهمین دوره این نمایشگاه استفاده کنند در این تخفیف اولویت با کسب‌وکارهایی که زودتر ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

به نقل از کمیته برگزاری این نمایشگاه؛ برای بخش ویژه استارت‌آپی پیش‌بینی بیش‌از ۲۰۰ استند صورت پذیرفته است که استارت‌آپ‌ها می‌توانند با تخفیف ویژه و با قیمتی حدود ۲۰۰ هزار تومان از آن استفاده کنند. همچنین کسب‌وکارهای نوپایی که تمایل به دریافت غرفه‌های بزرگ‌تر داشته باشند می‌توانند درخواست خود را ثبت کرده و با تخفیف ۵۰ درصدی، به ازای هر متر‌مربع ۵۰ هزار تومان هزینه پرداخت کرده و غرفه موردنظر خود را دریافت کنند.

علاوه‌بر این کسب‌وکارهای حاضر در این نمایشگاه می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای و آموزشی کافه‌کارآفرینی در مباحث تسهیل در کسب‌وکار، تسهیل در پروسه دانش‌بنیان شدن، تسهیل در اخذ مجوزهای لازم، آشنایی با پروسه تونل کارآفرینی (مسایل و حل مسایل)، آشنایی با صندوق نوآوری و شکوفایی و آشنایی با سامانه ایده‌پروری بهره‌مند شوند.

با توجه به حضور سایر ذینفعان اکوسیستم استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، این فرصت خوبی برای آشنایی و ارتباط بین این اعضا خواهد بود. کسب‌وکارهایی که مایل به حضور در این نمایشگاه هستند تا اواخر مهرماه فرصت دارند ثبت‌نام خود را در این سایت نهایی کنند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، ۱۰ تا ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد.