fa-IR
یارانه ۴ میلیون تومانی برای بازدیدکنندگان از جیتکس ۲۰۱۸

یارانه ۴ میلیون تومانی برای بازدیدکنندگان از جیتکس ۲۰۱۸

روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران اعلام کرد این حمایت براساس پیگیری این اتحادیه و براساس صدور مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برای اعزام هیات تجاری به جیتکس ۲۰۱۸ صورت می‌گیرد، لذا فعالان صنعت ICT، دانشجویان و علاقه‌مندان به حضور در این هیات تجاری می‌توانند درخواست خود را برای بهره‌مندی از این تسهیلات حداکثر تا روز دوشنبه ۱۶ مهرماه ۹۷ به اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران ارایه کنند.

بر همین اساس و در راستای ارایه تسهیلات بیشتر، علاقه‌مندان به بازدید از نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ همچنین می‌توانند بلیت ورودی نمایشگاه را برای ۵ روز برگزاری از طریق اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران با تخفیف ویژه دریافت کنند.

بر اساس این گزارش درحالی‌که جیتکس قیمت اصلی بلیت نمایشگاه را برای پنج روز ۳۴۰ درهم و برای یک روز ۱۸۰ درهم اعلام کرده است، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران به‌منظور کاهش هزینه‌های علاقه‌مندان به حضور در این نمایشگاه، بلیت پنج روزه را با تخفیف، به قیمت ۲۴۰ درهم و بلیت یک روزه را با تخفیف ۵۰ درصدی، (۹۰ درهم) ارایه می‌کند.

همچنین با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران برای مشارکت‌کنندگان در پاویون جمهوری اسلامی ایران ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه‌های غرفه به‌صورت یارانه تا سقف ۲۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در پاویون ایران و هیات تجاری و بازاریابی جیتکس ۲۰۱۸ می‌توانند تا مهلت اعلام‌شده (روز دوشنبه هفته جاری) برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت‌نام با مراجعه به این سایت و یا تماس با شماره ۸۸۱۷۵۸۱۹ اقدام کنند.