fa-IR
حمایت شرکت مخابرات ایران از استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸

حمایت شرکت مخابرات ایران از استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸

با توجه به نفوذ فزاینده کسب‌وکار‌های نوین که به‌خصوص در عرصه خدمات از بازیگران مهم فضای کسب‌وکار و اکوسیستم ارتباطات کشور هستند، شرکت مخابرات ایران از ۸ استارت‌آپ مهم این حوزه در نمایشگاه تلکام حمایت به عمل می‌آورد.

چابکی و خلاقیت و انرژی فراوان این کسب‌وکار‌های نوپا در کنار بدنه سازمان‌یافته شرکت مخابرات ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور کشور می‌تواند در رشد و توسعه بازار ارتباطات و خدمات کشور نقش مؤثری داشته باشد.

حمایت از ایده‌های نوین کسب‌وکار‌های خلاق کشور، گشاینده مسیری برای تحقق اقتصادی کارآمد و فناوری محور است که شرکت مخابرات ایران با توجه به ظرفیت‌های گسترده نیز در همین راستا به دنبال ایفای نقش خود در حمایت از کسب‌وکار‌های نوین است.

شرکت سلامت الکترونیک «برکت» و استارت‌آپ «آزمایش آنلاین» با حوزه فعالیت سلامت‌محور، استارت‌آپ «سامانه ملی اصناف کشور» با حوزه فعالیت دایرکتوری اصناف و همچنین استارت‌آپ خدمات آنلاین «اسپاد» در حوزه خدمات آنلاین شهروندی ازجمله کسب‌وکار‌هایی هستند که در نمایشگاه تلکام با شرکت مخابرات ایران همراه و همگام هستند.

 

همچنین شرکت «رابین اندیشه پایا» و استارت‌آپ وب‌سایت آموزش مجازی «دی» در حوزه‌های آموزش و تولید محتوا از دیگر استارت‌آپ‌های موردحمایت شرکت مخابرات ایران هستند.

شرکت «حفاظ الکترونیک میثاق» در حوزه مدیریت پخش مکانیزه و موسسه فرهنگی «آرین وب پارس» با حوزه فعالیت مخابراتی، استارت‌آپ‌هایی هستند که به‌عنوان همکار مخابرات در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند.

در نمایشگاه ایران تلکام امسال ۱۳۰ شرکت خصوصی، ۱۶ شرکت دولتی و ۲۰ شرکت خارجی حضور پیدا می‌کنند.

در این نمایشگاه علاوه بر ارایه جدیدترین دستاورد‌های صنایع مخابراتی، تبادل اطلاعات و مذاکرات تولیدکنندگان و خدمات دهندگان انجام می‌شود، همچنین پنل‌های تخصصی مرتبط با صنایع مخابراتی و ارتباطی در طول ایام نمایشگاه برگزار می‌شود.

گفتنی است نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از چهارشنبه ۱۱ تا یکشنبه ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.