هفتمین دوره رقابت‌های استارت‌آپی در دانشگاه شهید شمسی‌پور تهران برگزار می‌شود

هفتمین دوره رقابت‌های استارت‌آپی در دانشگاه شهید شمسی‌پور تهران برگزار می‌شود

بنا به گفته محمدرضا مجمع، دبیر علمی این سمینار، دعوت‌نامه‌هایی برای استارت‌آپ‌های این حوزه ارسال‌شده است. او افزود: در گام اول این رقابت‌ها به سراغ استارت‌آپ‌های آزمایش پزشکی آنلاین به نام‌های آزماتو، آزمایش آنلاین و آزمایشگاه آنلاین بیمارستان رسالت رفتیم، گام دوم با حضور استارت‌آپ‌های وبیمه، بیمه دات کام، بیمه ازکی، بیمه بازار، بیتمه، بیمیلاین سراغ بیمه‌ای‌ها رفتیم و گام سوم را با استارت‌آپ‌های تاکسی آنلاین به نام‌های شتاب تاکسی، می‌بریم، ماکسیم، کرایه چی و چیتکس برداشتیم و در گام چهارم با استارت‌آپ‌های معماری آنلاین به نام‌های خوگر، چیدانه، دکوریسا، دکوبوم، معماریال، اتاق، دکورچی، ست شید، آرشیگیت، کاپرو، چمدون، آرل و ساختمان ساز آشنا شدیم. در گام پنج به سراغ شیپور و ملک رادار در حوزه رقابت‌های استارت‌آپی املاک رفتیم و در گام ششم با حضور واش لین، پاکلین، زودشور، تمیزشو، حباب، واش ماش، ببروبشور، لاوسته، حباب، لاندر اپ خشک شویی آنلاین‌ها را در رقابت‌های استارت‌آپی بررسی کردیم. حال در هفتمین قدم به سراغ اسنپ تریپ، فلایتیو، تراویلو، وادیرو، ونو، اقامت ۲۴، میزبون جااینجا، جاجیگا، رسپینا ۲۴، زودروم، سفر ۲۴، سامانه چارتر و سفربیمه در سمینار رقابت‌های استارت‌آپی صنعت گردشگری می‌رویم.  

زهرا بختیاری ریاست مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه فنی و حرفه‌ای در خصوص سمینار رقابت‌های استارت‌آپی گردشگری گفت: حضور برندهای برتر گردشگری در ششمین دوره از این سمینار نشان می‌دهد، دانشگاه فنی و حرفه‌ای توانسته است ارتباط خوبی را با مدیران کسب‌وکارهای نوپا برقرار نماید و ازاین‌رو در تلاش هستیم تا با گسترش حمایت خود از کسب‌وکارهای نوپا، فضایی را جهت تعامل مستمر دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای با صاحبان کسب‌وکارهای نوپا برقرار نماییم. بختیاری افزود: حمایت‌های قابل‌توجهی در جهت حمایت از کسب‌وکارها در دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حال انجام است تا بتوانیم کمک بسزایی را برای اشتغال‌زایی جوانان کشور انجام دهیم.

محمدرضا مجمع اظهار کرد: رقابت‌های استارت‌آپی سمیناری است موفق در حوزه معرفی کسب‌وکارهای نوپا که تا به امروز ۶ سری از آن برگزارشده است و امیدواریم تا با حمایت دانشگاه شمسی‌پور و دانشگاه فنی حرفه‌ای این سمینارهای معرفی استارت‌آپی کماکان ادامه یابد و بتوانیم در طول ۲ سال ۴۲ حوزه استارت‌آپی را بررسی و معرفی کنیم. ایشان از همه علاقه‌مندان به کسب‌وکار دعوت کردند تا با ثبت‌نام از طریق مراجعه به  لینک ثبت نام در سمینار کاملا رایگان در جدیدترین  رویداد از این رقابت‌های استارت‌آپی جذاب شرکت کنند.

او افزود: این سمینار دوشنبه ۹ مهر از  ساعت ۱۶ الی ۲۰ در دانشگاه شمسی‌پور برگزار می‌گردد ولی رقابت‌های استارت‌آپی فقط یک سمینار نبوده و در ماه‌های آینده نیز در حوزه‌های جدید با سمینارهای جدید با علاقه‌مندان به کسب‌وکارهای نوپا در ارتباط خواهیم بود.