استارت‌آپ ویکند گردشگری بهشتی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

استارت‌آپ ویکند گردشگری بهشتی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

استارت‌آپ ویکند گردشگری بهشتی توسط مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی و شرکت مهتاب و با حمایت شرکت سفرهای علی‌بابا در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ شهریورماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
 
هدف از برگزاری این رویداد استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری در ایران توسط ایده‌های جدید دانشجویان و کارآفرینان علاقه­‌مند بود.

در طی رویداد ابتدا افرادی که دارای ایده بودند این فرصت را داشتند تا ایده‌های خود را در مدت یک دقیقه برای حاضران ارایه دهند و سپس با رای گیری بین ایده‌ها، ده ایده برتر انتخاب شد و روند تیم‌سازی روی ایده‌­ها آغاز شد. روز دوم رویداد با کار گروهی تیم­ها آغاز شد و کارگاه‌های آموزشی بوم کسب‌وکار، نحوه ارایه و آموزش نحوه آماده کردن MVP برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این رویداد با تکیه بر دانش اولیه خود و همچنین مهارت­‌های آموزش داده‌شده در کارگاه‌­ها، ایده‌های خود را پرورش داده و تا پایان روز سوم رویداد هریک به خروجی قابل قبولی رسیدند. در این مدت مربیان ما با حضور در کنار تیم‌­ها و انتقال دانش و تجربیات خود به تیم‌­ها باعث افزایش سطح کیفی موارد ارایه‌شده توسط تیم­‌ها شده بود. در روز سوم و روز پایانی رویداد مربیان با در نظر گرفتن زمان مشخصی برای هر تیم به بررسی دقیق­تر فعالیت‌های آن­‌ها پرداختند و موارد نهایی و ایرادات موجود را به کمک افراد تیم برطرف کردند.

پس از شروع اختتامیه و حضور داوران و تقدیر و تشکر از مربیان و عوامل اجرایی رویداد نوبت به ارایه تیم‌­ها رسید که هرکدام ۵ دقیقه زمان برای ارایه و ۳ دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات داوران داشتند و درنهایت با توجه به امتیازات داوران سه تیم برتر انتخاب شدند که به ترتیب عبارت‌اند از:

۱- کالیستو

۲-آلفابید

۳- خونه مادربزرگه

به تیم اول ۲۵ میلیون ریال و به تیم‌های دوم و سوم به ترتیب ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق گرفت.