دعوت به فضای کار اشتراکی باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان «باکس»

دعوت به فضای کار اشتراکی باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان «باکس»

اولین باشگاه کسب‌وکار دانش‌بنیان «باکس» با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری مورخ ۷/۶/۹۷ و با حضور سرمایه گذاران، مدیران و نمایندگان شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی در محل این باشگاه واقع در ضلع شمالی دانشگاه شریف افتتاح گردید. این باشگاه که با سرمایه‌گذار بخش خصوصی، مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و حمایت زیرساختی معاونت علمی و فناوری ایجادشده است، اکوسیستمی را در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف ایجاد می‌کند تا فضای لازم برای حضور بخش خصوصی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صاحبان کسب‌وکار و ایده‌های نوآور به‌منظور کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و استارت‌آپی فراهم شود.

 

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، با تاکید بر ضرورت حرکت به‌سوی ترویج تفکر ایجاد کارخانه‌های نوآوری در کشور افزود: در حال حاضر یک منطقه نوآوری اطراف دانشگاه شریف ایجادشده است و پارک علم و فناوری این دانشگاه، امکانات خود را به‌صورت نرم‌افزاری در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها قرار می‌دهد. همچنین ایشان ظرفیت خارق‌العاده نیروی انسانی جوان و تحصیل‌کرده را ظرفیتی برای ترویج فرهنگ پارک علم و فناوری دانست.

 

از اهداف تشکیل این مرکز می‌توان به فراهم‌سازی پلتفرمی فعال در راستای توسعه کسب‌وکارهای نوپا، ایجاد مرجعی برای برگزاری رویدادهای فناورانه، حمایت شرکت‌های در حال رشد و کمک به توسعه فضای سرمایه‌گذاری فناورانه و حضور صنایع اشاره نمود.

در راستای این اهداف، باکس از تمامی مجموعه‌های فعال استارت‌آپی دعوت می‌کند تا در صورت نیاز به فضای کاری این مجموعه با شماره تلفن‌های مندرج در سایت باشگاه کسب‌وکار دانش بنیان تماس بگیرید.