ماراتون ساختن ایده‌های سخت‌افزاری - نرم‌افزاری در رویداد IOT CUP

ماراتون ساختن ایده‌های سخت‌افزاری - نرم‌افزاری در رویداد IOT CUP

IOT CUP عنوان سری مسابقات با مدل هکاتون (هک و ماراتون) درزمینهٔ کاربردهای مختلف اینترنت اشیاء (Internet of Things) است که در آن تیم‌های شرکت‌کننده برای کسب رتبه برتر با یکدیگر رقابت می‌کنند و در مدت ۳ شبانه‌روز ایده‌های خود را در قالب ساخت MVP (حداقل محصول قابل‌عرضه) پیاده‌سازی و در روز آخر طی مراسمی تیم‌های برتر محصول خود را به سرمایه‌گذار ارائه می‌کنند.

در این رویداد رقابتی مجالی برای ارائه و تعریف ایده نیست، بلکه فقط باید آن را ساخت. یک ماراتون سخت‌افزاری-نرم‌افزاری به معنی واقعی کلمه که تیم‌های شرکت‌کننده را تحریک می‌کند تا خواب و خوراک خود را هم به قیمت رقابت بفروشند. جایزه این رویداد برای تیم‌های ۱ تا ۳ به ترتیب مبلغ ۲۰، ۱۰ و ۵ میلیون تومان است. تیم‌ها علاوه بر کسب جوایز نقدی از فرصت تجاری‌سازی محصولات و همچنین معرفی به‌شتاب دهنده‌ها نیز بهره‌مند خواهند شد.

ماراتون ساختن ایده‌های سخت‌افزاری - نرم‌افزاری در رویداد IOT CUP 

IOT CUP فقط یک رویداد سریالی نیست، بلکه جریان قدرتمندی است که علاوه بر توسعه‌دهندگان، بازیگران اصلی IoT را نیز گردهم می‌آورد. این رویداد به همت شبکه استارت‌آپ IoT برگزار می‌شود. دور ۱ آن در تاریخ ۳۰ تیر الی ۱ مرداد ۹۵ اجرا می‌گردد. پیش ثبت‌نام مسابقه از تاریخ ۱۶ خرداد آغاز می‌شود. شرکت در مرحله پیش ثبت‌نام ضروری است. در این مرحله افراد و تیم‌ها ارزیابی می‌شوند و پس از کسب شرایط حضور در IOT CUP، اجازه ثبت‌نام نهایی در رویداد را خواهند داشت. برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iotcup.ir مراجعه کنید.