با حضور معاون وزیر ارتباطات صورت می‌گیرد

برگزاری جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک در مازندران

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران از برپایی هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک در استان با حضور معاون وزیر ارتباطات خبر داد.

عباس رمدانی اظهار کرد: هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک مازندران توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان، اتحادیه صنف رایانه ساری و با همکاری استانداری مازندران، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری ساری با حضور شرکت‌ها، فعالان آی‌تی و دستگاه‌های اجرایی استان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره نخستین جشنواره‌ای است که با هماهنگی و تعامل بخش دولتی و خصوصی برگزار می‌شود و نقطه عطفی در استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی و فعالان بخش خصوصی استان درزمینهٔ ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران افزود: برگزاری جشنواره فناوری اطلاعات ازجمله فعالیت‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است که در راستای نظم‌بخشی و ساماندهی فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک صورت می‌گیرد.

این مسئول ادامه داد: در این جشنواره که در فضایی بیش از ۲ هزار مترمربع برگزار می‌شود آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات اینترنتی به علاقه‌مندان عرضه می‌شود که فرصتی بی‌بدیل برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و در حاشیه این جشنواره سمینارهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

رمدانی تصریح کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۵ خرداد ۹۵ در باشگاه فرهنگیان ساری با حضور نصراله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار می‌شود.

وی در پایان ارتباط و حمایت دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان از بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان را خواستار شد و گفت: دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها در بخش فناوری اطلاعات باید از ظرفیت بخش خصوصی و بومی و مشاوران فناوری اطلاعات استان استفاده کنند.