اولین سمینار فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز برگزار می‌شود
از سوی جهاد دانشگاهی البرز؛

اولین سمینار فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز برگزار می‌شود

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز از برگزاری اولین سمینار فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز توسط جهاد دانشگاهی خبر داد.
احمدرضا فیروزی اظهار کرد: سمینار فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز با حضور دانشجویان، مسئولان و استادان دانشگاهی این حوزه توسط جهاد دانشگاهی استان البرز در کرج برگزار می‌شود.

وی افزود: در این سمینار، دکتر حمید ضیایی پرور، استاد ارتباطات و نویسنده ۱۱ عنوان کتاب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندس افشین صندوقدار، رئیس پیشین مرکز اطلاعات علمی ایران و معاون فناوری اطلاعات سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مهندس غلامرضا حمیدی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در محورهای سمینار به سخنرانی خواهند پرداخت.

فیروزی با اشاره به محورهای این سمینار گفت: در این سمینار موضوعاتی چون «فرهنگ، فناوری‌ها و فضای مجازی»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات و جایگاه و کارکرد دانشگاه‌ها»، «آینده فناوری‌ها»، «وضعیت سواد دیجیتال در ایران» و «بازشناسی اوصاف زندگی دوم در دانشگاه‌ها» موردبحث و بررسی قرار می‌گیرد.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: این سمینار با همکاری دفتر مطالعات فرهنگی جهاد دانشگاهی استان، گروه آموزشی فناوری اطلاعات مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج و اداره کل مطالعات فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

فیروزی در پایان با اشاره به زمان و مکان این سمینار گفت: سمینار فناوری اطلاعات و ارتباطات، روز پنجشنبه ششم خردادماه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ در سالن آمفی‌تئاتر جهاد دانشگاهی واقع در خیابان دوم غربی رجایی شهر کرج برگزار می‌شود.