ارایه آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان

ارایه آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان

هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور علاوه بر ارایه دستاوردهای این شرکت‌ها زمینه حمایتی در سه بخش صادرات، سرمایه‌گذاری و بازاریابی فراهم خواهد شد.

شرکت‌های خلاق و فناور در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان محصولات خود را در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات و ارتباطات، فناوری اطلاعات، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، کلان داده، تجهیزات پزشکی، کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، رباتیک، شهر هوشمند و حمل‌ونقل هوشمند، کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری، نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات آزمایشگاهی، فناوری‌های فرهنگی، انیمیشن و بازی ارایه خواهند داد.

محمدابراهیم صادقی، دبیر دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور با تاکید بر اینکه این نمایشگاه در سه بخش بازاریابی، صادرات و سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده است، گفت: در بخش بازاریابی مقدمات حضور شرکت‌های بازاریاب داخلی و خارجی در این نمایشگاه فراهم‌ شده است تا شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند با ایجاد تعامل و رابطه با شرکت‌های بازاریاب، خدمات بیشتری ارایه دهند و درنهایت محصولات خود را به فروش برسانند.

صادقی با تاکید بر همکاری‌های بین‌المللی اظهار کرد: بر این اساس در این نمایشگاه با تاکید بر بخش صادرات، از کشورهای مختلف به‌منظور حضور در این نمایشگاه دعوت به‌عمل‌آمده است تا زمینه همکاری و ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان با مهمانان خارجی بیشتر فراهم شود و فرصتی برای همکاری‌های بین‌المللی ایجاد شود.

دبیر برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور با تاکید بر اینکه تقریبا با تمام مجموعه‌های مهم سرمایه‌گذاری «خصوصی، دولتی و حاکمیتی» به‌منظور کمک به توسعه شرکت‌ها در راستای برگزاری این نمایشگاه وارد گفت‌وگو شدیم، یادآور شد: برخی از این نهادها در نمایشگاه غرفه خواهند داشت تا تعامل بیشتر و نزدیک‌تری با شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشند، لذا به نیازهایی که از جنس سرمایه‌گذاری است، در این حیطه پاسخ داده خواهد شد. 

بر اساس اعلام معاونت علمی، وی زمان برگزاری این نمایشگاه را با ظرفیت حضور تعداد ۳۰۰ شرکت برتر دانش‌بنیان طی روزهای ۱۹ تا ۲۲ مهرماه اعلام کرد.